Kouzlo noci

Anglie a moře, 1799-1800. Milostná historická romance o půvabné a svéhlavé dívce, která se ubrání nerovnému sňatku a po řadě dobrodružných příhod nachází své štěstí. Po smrti pěstounky je Georgiana i se svou sestrou vydána napospas strýci, který ji nutí provdat se za zhýralého starce. Dívka se v panice vydává na knížecí ples, kde chce mermomocí ztratit panenství, což se jí nakonec podaří s lordem Danversem, jejím utajeným poručníkem. Po bouřlivé noci se milenci sice rozcházejí, plamen lásky však hoří dál a po řadě nebezpečných událostí a útěku do Itálie přece jen dojde ke sňatku, tentokrát již žádoucímu. Děj milostného románu autorka zařadila do doby napoleonských válek v 18. století a zapletla do něj letmo i lady Hamiltonovou a lorda Nelsona. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30877/kouzlo-noci-30877.jpg 432

Danvers Family (2.)

One night of passion (2002)

Vydáno:, Alpress

havrmoni
09.12.2016

Začátek dost divný a pokud měl být vtipný,tak já jsem ho vnímala spíš jako tragikomický či trapný. Pak se to rozjelo,protože přiběh nabral spíš dobrodružno-špionážní směr. Hrdinky statečná,ale taky dost impulsivní někdy zbytečně. Dobře se to četlo,ale spoustu nedořešených věcì. Konci jakoby někdo vytrhl min.5 stránek. Chyběl mi ten pocit zadostiučinění ohledně strýce a tety. A co se stalo pak s tím odhaleným špionem aj.

moudivlacek
02.07.2016

Pletichy mocných šlechtických rodů, jejich boj o moc a majetek, kde láska nemá šanci. A přesto tu láska je, i když se objevuje po velmi klikatých cestičkách, o to víc si ji člověk cení.

Luccy78
11.07.2015

Krásně romantický příběh tvrdohlavé a odvážné Georgiany, která se nemíní smířit s dohodnutým nerovným sňatkem s prostopášným starcem a učiní rozhodnutí, které výrazně ovlivní její další životní pouť.. Napínavý děj od začátku až do konce, samozřejmě příjemně okořeněný pěknou dávkou romantiky.
Moc hezké a proto by bylo příjemné, kdyby u nás vyšli i zbývající díly této série, jistě by došlo k vysvětlení a odhalení několika nejasných dějových situací.

miruska1
27.04.2014

Super,presne kniha ake mam rada. Zabavna,dojimava i napinava a všetko v tom spravnom pomere.

Kamiliana
19.10.2013

Na daný žánr celkem čtivé a dějové.

marky
02.06.2013

krásně se četla, hned od začátku se něco dělo

Tefnut
20.01.2013

Musím říci, že knížka byla zajímavá, ale jak už tu bylo napsáno něco tam přece jen zůstalo neodkryto, ale určitě stojí za přečtení.

jaja10
30.08.2012

Knížka se mi líbila, jen se mi zdálo, že zde zůstalo spoustu nevyřešených situací...(nechci prozrazovat děj, tak je tady nebudu vyjmenovávat), ale knížka rozhodně stojí za přečtení.

romance 18. století Napoleonské války

Elizabeth Boyle