Kouzlo Lucilly Cynsterové

Thomas Carrick má budoucnost dobře nalinkovanou – jednou stane v čele rodinné společnosti Carrick Enterprises v Glasgow. Ale znepokojující zprávy, které dostane od členů Carrickova klanu ze Skotské vysočiny, mu nedají spát a urychlí jeho rozhodnutí vydat se na cestu. A aby toho nebylo málo, musí požádat o pomoc ženu, které se už několik let snaží vyhýbat. Lucilla Cynsterová dávno ví, že je jí Thomas souzený, že je jejím osudovým milencem, budoucím manželem, ochráncem i přítelem. Jenže on jako by vzájemnou přitažlivost vůbec necítil. Copak pro něj Lucilla opravdu nic neznamená? Teď, když se znovu objevil na Vysočině, je léčitelka Cynsterova klanu rozhodnutá za jejich společné štěstí bojovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347345/kouzlo-lucilly-cynsterove-8KN-347345.jpg 3.434

Nová generace Cynsterů (2.)

Literatura světová, Pro ženy
Vydáno:, Harlequin

The Tempting of Thomas Carrick (2015)

Kniha Kouzlo Lucilly Cynsterové

rampapa
05.09.2018

Knížky od této autorky jsou prostě BEST OF❤

munka
29.06.2018

Kniha má veľmi neoslnila, čakala som viacej. Nemalo to správnu "šťavu" a zaujímavý príbeh stroskotal na nudných opisoch.

Kešu1981
09.05.2018

Nová generace pokračuje...a já jsem nadšená, neb paní Laurens stále drží svůj jedinečný styl ságy "lásek" Cynsterů...jen tak dál! Tleskám a už se těším na příbeh Marcuse :o)

alzbeta4340
05.05.2018

Přiběh Lucilly a Thomase se mi líbil moc, je napsaný přesně ve stylu této série. Negativním komentářům a steskům, že kniha neobsahuje žádnou romantiku a vášeň tentokrát vůbec nerozumím. Já tam našla vše a v množství přesně tak akorát.

LilianaFalcon
01.04.2018

Bohužel se ani tenhle díl nové generace Cynsterů nepovedl. Všechny ty řeči okolo Paní už jsme četli, když hlavním párem byla Catriona s Richardem, takže to číst celé znova byla pěkná nuda. Hlavně se to i v rámci knihy neustále opakovalo a ne jen v odstavcích ale rovnou na celých stránkách. Takže, pokud jste nečetli Catrionu s Richardem, možná by se vám to i mohlo líbit.
No a pak to nejdůležitější. Hlavní zápletka je odsunutá naprosto na vedlejší kolej a nakonec vůbec nedořešená? Teda dořešená ale až v epilogu, a navíc vy víte, že to není tak úplně pravda. To se dělá v béčkových hororech, ne?

Enny4
27.02.2018

Na knížku jsem se těšila a nezklamala mě. Thomas přijíždí do svého klanu kvůli problémům které mají tamní farmáři. Obrací se na Lucillu s žádostí o pomoc a společně začnu pátrat kdo může za záhadná úmrtí a nemoci v klanu. Přitom se sblíží, Lucilla už dlouho ví, že Thomas je ten pravý a vyvolený muž pro ni. Thomas má jiné představy o životě, chce mít svůj život, starat se o svoji firmu v Glasgow, být svým pánem. Myslí si že to co je mezi nimi je jen vášeň která jakmile odjede z Údolí tak časem vyprchá. Jakmile však odjede, zjistí že ten starý život ho již nenaplňuje a vrací se zpět do Údolí za Lucillou...
Příběh byl zajímavý, čtivý a už se těším na další pokračování o Macusovi:)

Sinjun
18.12.2017

Tak som sa na knihu tesila a tak velmi som ostala sklamana. Lucilla sa mi zapacila v predchadzajucej knihe. Ked som zacala citat knihu, tak mi hlavn hrdinka nepripadala ani trosku sympaticka. Prekazalo mi vsetko, jej vek, posadnutost Paní, ziadne iskrenie, ziadna poriadna romantika a vasen. Thomasa som si uz vonkoncom neoblubila. Cynsterovci svoje zeny dobyvali, obdivovali atd....on d svojej utekal. Viem ze Thomas nie je Cynster, ale je to chlap. Celkovo vlazny pribeh. A vratim sa k tomu veku, Lucilla mala 28, tzn ze vsetci jej vrstevnici na cele s Prudence, sebastianom a spol. Jedine plus ma ta kniha zato, ze tam autorka spomenula, ze Helena, vdova po vojvodovi este zije. To ma potesilo.

havrmoni
28.11.2017

Tak já naopak nemám pocit,že to bylo nudné nebo slabé. Sice se mi Lucillina manipulace moc nezamlouvala,ale chápala jsem jí. Thomas byl sympaťák. Zápletka zřejmě bude pokračovat v příběhu Marcuse a Niniver.