Kouzelné dobrodružství s papouškem Žakem

Kouzelné dobrodružství s papouškem Žakem

Jednou večer zůstane malý Milda doma sám jen se svým papouškem Žakem. Otevře si velký atlas světa a prohlíží si Tanzanii, z které Žako pochází. A najednou se octne v hustém pralese, kde prožije netušená dobrodružství s novou kamarádkou – černošskou holčičkou Estou. A když se Esta v běhu za nádhernou orchidejí propadne do hluboké pasti na tygry, zůstane Milda v divočině úplně sám. Teď Milda musí vzít rozum do hrsti a překonat obrovský strach, aby se v neznámém prostředí, ohrožován jedovatými hady a velkými zvířaty, zachoval jako hrdina a kamarádku vysvobodil. Podaří se mu zachránit sebe i Estu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27128/kouzelne-dobrodruzstvi-s-papouskem-zakem-27128.jpg 4.37
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Klarv
01.02.2016

Čteno v rámci četby na zkoušku z Literatury pro děti a mládež. Knížka mě zaujala obálkou. Ilustrace jsou opravdu moc pěkné. Pohádka byla taky pěkná. Příjemné čtení i pro mě v 21 letech. :)

Taťka Hraboš
26.12.2014

Pěkný příběh, našemu malému se líbil a ani já jsem se při čtení nenudil. I ilustrace jsou roztomilé.