Kouzelná Emily

Kouzelná Emily https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156828/bmid_kouzelna-emily-VqO-156828.jpg 4 3 2

Jižní skandály série

< 3. díl

Šestadvacetiletá Emily McBridová strávila celý život v malém městečku Honorie a její mládí nebylo nejšťastnější. Konečně získává volnost i peníze a touží se vydat do světa za dobrodružstvím. Právě v tu chvíli se v městečku objeví sympatický policejní náčelník Wade Davenport. Plány , které Emily tak dlouho spřádala, jsou ohroženy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Enticing Emily , 1998

uzivatel4895
20.05.2023 4 z 5

do tejto série patria ešte knižky Lucas se vrací a Luck znamená štestí, tie pekne doplňujú príbehy o rodine McBrideových :)

uzivatel4895
20.05.2023 4 z 5

o pár stránok sa dej tak super rozbehol, až ma to príjemne prekvapilo :) Oba hlavní hrdinovia boli veľmi sympatickí a ich pomaly rozvíjajúca romanca sa mi páčila, autorka zaujala. Emilino odhodlanie odísť z mestečka bolo pochopiteľné, keďže to tam naozaj nemala ľahké kvôli rodinnej histórii... V pravej chvíli však do mestečka prichádza sympatický policajný náčelník Wade a s ním prichádza aj láska...a jeho syn - malý Clay je rozkošný, veľmi zapadal do deja :)

harlekýnky

Kniha Kouzelná Emily je v