Kouřová clona

Kouřová clona https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63454/bmid_kourova-clona-iin-63454.png 4 281 281

Když se televizní reportérka Britt Shelleyová probudí vedle pohledného Jaye Burgesse, hvězdy charlestonské policie, nevzpomíná si, jak se tam dostala. A už vůbec ne, proč je Jay mrtvý. Brzy poté je unesena mužem, který se pět let pokoušel vyrovnat si s Jayem účty... Britt pro něj znamená jedinou naději, aby očistil své jméno a veřejně odhalil pravdu...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Smoke Screen , 2008

helenkan
21.10.2017 5 z 5

Napínavý hned od začátku. Skvělé čtení.

Kerberos
21.06.2017 4 z 5

celkem slušná detektivka

Michaela_
20.05.2017 5 z 5

Jedna z knih, která se čte jedním dechem, plná napětí, zvratů a zápletek.

EvikU.
06.04.2017 3 z 5

Napínavý a čtivý. Detektivky sedí této autorce líp než romantické příběhy. I když i ty se hezky čtou. Tento příběh to jen dokazuje, je super.

vlasta7
03.04.2017 4 z 5

Napínavý román od začátku do konce. Dobře se čte. Doporučuji.

moudivlacek
28.03.2017 5 z 5

Chvíli jsem váhala, jestli mám dát 4 nebo 5 hvězdiček, tak neuvěřitelný se mi ten příběh zdál. Ale v duchu si musím přiznat, že když někdo je jako Jay, může se to stát. A to už nemluvím ani o Candy.
Od začátku jsem Britt i Raley měla ráda, a i když to tak zpočátku vůbec nevypadá, mají opravdu charakter, který lze jen obdivovat. Svérázný Raley je prostě sympaťák, Britt ženský "buldok", oba dva ve spojení pak skvělý tým s dedukcí a rychlými instinkty.
Ale nejvíc jsem se zasmála nad chováním "lesního muže". I takoví mezi námi jsou, a přitom mohou být mnohem inteligentnější, jak mnozí z nás.
Autorka zde opět - alespoň pro mne - dokázala, že umí psát detektivky, kterým vůbec neubírá na kráse menší dávka romantiky.
A tak mi nezbývá nic jiného, než tuto knihu doporučit ostatním.

Beruska18
05.02.2017 4 z 5

Napínavý děj s překvapivým rozuzlením a jak jinak než i s milostnou zápletkou. Nebylo zde hluchého místa, stále se něco dělo a nutilo vás číst až do konce ....

kika 13
03.10.2015 5 z 5

Román pro mě byl napínavým čtením od knížky jsem se jen těžko odebírala dělat domácí práce.

TaLu
17.07.2015 5 z 5

Jedna z nejlepších knih od autorky. Má svižný děj, napínavou zápletku, sympatické hrdiny, propracovaný příběh. Velmi dobře jsem se bavila.

Zdery
10.04.2015 5 z 5

Pro mě zatím jednoznačně nejlepší knížka od Sandry. Napínavé od začátku až do konce, má to spád, čte se jedním dechem a není zde jediná stránka, na které byste se nudili.

ovpana
23.12.2014 3 z 5

Napínavé a příjemné počtení má to spád ,čte se jedním dechem

pilipp
28.04.2014 5 z 5

Velice skvělá knížka, intrik přibývalo a opravdu mě to nutilo číst a číst, dokud nebudu na konci. Autorka dokázala čtenáře celou dobu držet v napětí a přemýšlet o tom, kdo za vším stojí. Knihu jsem si užila a vřele doporučuji přečíst všem, kdo na ni narazí.

aannyy
14.11.2013 4 z 5

Klasická Brownová, moc se mi knížka líbila.

čekanka13
08.11.2013 2 z 5

Sice napínavé, ale chvílemi rozvleklé.

zoew
16.10.2013 5 z 5

Knížka se mně líbila, příběh měl spád, nenarazila jsem na žádná výrazně hluchá místa. Poslední kapitola byla sice trošku "limonádová", ale to mi zase až tak moc nevadilo.

alhl
28.08.2013 5 z 5

Napínavý příběh s nečekaným rozuzlením a samozřejmě i milostnou zápletkou. ;-) Přečteno jedním dechem...

hošanda
11.08.2013

Knížka mě zaujala. Je čtivá

rose
15.05.2013 3 z 5

Ze začátku zajímavé čtení, pak už to bylo nějak rozvláčné, no a finále v posteli. Nojo, vlastně je to román pro ženy, že? Tak ať si „romantika“ přijde na své. Celkově bych řekla, takové hooodně odpočinkové a nenáročné čtení, tahle autorka toho produkuje spoustu. Ale budu spravedlivá, dá se to dočíst docela dobře až do konce a detektivní zápletka má nečekané rozuzlení.

Val
19.04.2013 4 z 5

Sandra Brown málokdy zklame. I tentokrát se tak nestalo. Kniha sice nepříliš uvěřitelná, nicméně velmi čtivá a napínavá... A je fakt, že odhalení hlavního zloducha bylo velké překvapení. Rozhodně stojí za přečtení .

jaja10
04.04.2013 4 z 5

Opravdu napínavý román, nevydržela jsem a musela se podívat na konec knihy, jakpak to dopadne a kdo je oním "zloduchem" a stojí za vsím špatným, co se hlavním hrdinou děje. :-) Rozhodně stojí za přečtení.

zfilmováno

Sandra Brown