Kouř a stíny

Až na neopětovanou lásku k fešáckému herci Lee Nicholasovi byl Tony víceméně spokojený… přinejmenším do chvíle, kdy to ve filmovém studiu začalo jít od desíti k pěti. Začalo to stíny – stíny, které se nacházely na místech, kam nepatřily, stíny, které jako by si žily vlastním životem. Tony se je snažil ignorovat, říkal si, že jsou jen výplodem jeho fantazie – dokud jednoho dne nenašel tělo Nikki Waughové. a nepocítil dotek stínu. Ale když se stín rozhodl ovládnout Leeho a když se z nepochopitelných důvodů při natáčení automobilové nehody málem zabil jejich kaskadér, Tony už to déle přehlížet nemohl. Musel zjistit, co ohrožuje lidi, kteří se na natáčení „Nejtemnější noci“ podílejí. A k tomu samozřejmě potřeboval Henryho pomoc. Netrvalo dlouho a stopa ho zavedla k čarodějce mající u CB Productions na starosti speciální efekty, Aře Pelindrakové, která mu poskytla děsivé vysvětlení, jež mohl přijmout pouze mladík s tak neobvyklými zkušenostmi, jakým byl Tony. Ale vědomí toho, čemu čelil, tvořilo jen polovinu bitvy – skutečná výzva spočívala v tom, jak přežít něco, co přežít nelze, a jak porazit neporazitelné! (www.legie.info)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128085/kour-a-stiny-128085.jpg 3.731

Kouř 1.

Horory, Romány, Fantasy
Vydáno, Brokilon

Smoke and Shadows, 2004

Kniha Kouř a stíny

AbigailM.M.
14.01.2017

Kniha se mi dobře četla a zasmála jsem se. A Tonyho jsem si oblíbila =)

PeM
22.10.2016odpad!

Děsný....zkusim druhý díl, ale vidím to bledě :-(

ElisR1
14.04.2015

Celkem dobrá kniha, kdyby autorka ubrala scény, kde se nic neděje a nahradila je nějakou akcí, byla by mnohem lepší.

petula.ppp
13.02.2014

Velice dobré čtení

Dandulka
25.04.2013

I tato série začíná dobře, nemůžu se dočkat pokračování!

harumi
22.08.2012

Musím se přiznat, že tohle je moje prvotina od S. T. Huff, a proto jsem nevěděla, co od ní očekávat. První polovina knihy mě moc nezaujala. Možná jsem se na čtení pořádně nesoustředila a četla jen v krátkých volných chvílích a večerech, protože jindy nebyl čas. Ale pak se můj přístup nějak změnil, měla jsem více času a četla jsem a četla. A moc se mi to líbilo. Je pravda, že děj se dost často opakuje, ale o zvraty tu není nouze a hlavní hrdina mi přirostl k srdci.
Celkově je kniha spíše průměrná, ale některé ty hlášky byly opravdu úžasné. Homosexuální orientace Tonyho mi vůbec nevadila. Spíše to tvoří komické situace. Ale je to milé. Na to, že kniha je thriller byly tu chvíle, kdy jsem se opravdu smála.
Další díly si určitě přečtu. Doufám, že další obálka bude stejně pěkná jako u tohoto dílu.

upíři Kanada filmování

Sue Tanya Huff