Kontaktní rodičovství

Kontaktní rodičovství https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317962/bmid_kontaktni-rodicovstvi-PR7-317962.jpg 5 8 5

Publikace obsahuje základní informace o jednotlivých oblastech života souvisejících s kontaktním rodičovstvím. Najdete v ní množství užitečných tipů a osobních zkušeností. Chcete být svým dětem laskavým a klidným rodičem? Prožívat denně napojení na své miminko? Vnímat jeho klid a spokojenost? Chcete žít naplněným životem beze strachu, že něco není v pořádku? Chcete věci dělat přirozeně a jednoduše? Pak je kontaktní rodičovství zřejmě i Vaší cestou!... celý text

eliska2106
07.03.2024 5 z 5

Fajn kniha o hlavně raném rodičovství. Kdybychom měli další miminko, ráda si ji půjčily znovu.

Aktenanka
26.07.2018 5 z 5

Naprosto skvele informace. Neni to kniha, spise brozurka a neda se koupit, ale autorka ji poskytuje zdarma ke stazeni pod nazvem 10 principů kontaktního rodičovství. Vrele doporucuji.

Tapeworm
05.06.2017 4 z 5

Stručné a výstižné :)

havru
12.11.2016 5 z 5

Krásné a stručné shrnutí podstaty kontaktního přístupu k dětem. Výborné pro vlastní osvětu, i pro základní osvětu příbuzných či přátel, namotivování budoucích maminek apod. Doporučuji!

makkuska
26.10.2016 4 z 5

Stručná příručka kontaktního rodičovství, kterou dám asi přečíst svým příbuzným, aby lépe pochopili můj způsob výchovy.

2019  97%Deník mámy a dcery
2016  95%Kontaktní rodičovství