Kontaktní rodičovství

Publikace obsahuje základní informace o jednotlivých oblastech života souvisejících s kontaktním rodičovstvím. Najdete v ní množství užitečných tipů a osobních zkušeností. Chcete být svým dětem laskavým a klidným rodičem? Prožívat denně napojení na své miminko? Vnímat jeho klid a spokojenost? Chcete žít naplněným životem beze strachu, že něco není v pořádku? Chcete věci dělat přirozeně a jednoduše? Pak je kontaktní rodičovství zřejmě i Vaší cestou!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317962/big_kontaktni-rodicovstvi-PR7-317962.jpg 4.76

Kniha Kontaktní rodičovství

Aktenanka
26.07.2018

Naprosto skvele informace. Neni to kniha, spise brozurka a neda se koupit, ale autorka ji poskytuje zdarma ke stazeni pod nazvem 10 principů kontaktního rodičovství. Vrele doporucuji.

Tapeworm
05.06.2017

Stručné a výstižné :)

havru
12.11.2016

Krásné a stručné shrnutí podstaty kontaktního přístupu k dětem. Výborné pro vlastní osvětu, i pro základní osvětu příbuzných či přátel, namotivování budoucích maminek apod. Doporučuji!

makkuska
26.10.2016

Stručná příručka kontaktního rodičovství, kterou dám asi přečíst svým příbuzným, aby lépe pochopili můj způsob výchovy.