Deník mámy a dcery

Deník mámy a dcery https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407236/bmid_denik-mamy-a-dcery-Wze-407236.jpg 5 6 3

Vztah mámy a dcery je jedinečný a zaslouží si, abychom o něj pečovaly. Jediné, na čem záleží, je vaše chuť pečovat o krásná a jemná pouta mezi ženami, malými i velkými. Možná jste si blízké a krásně vám to společně plyne. Anebo jste si vzdálenější a těžko se vám nacházejí společná slova. Možná jste se ztratily i samy sobě a hledáte cestu zpět. Deník mámy a dcery je tu pro vás! Umí být důvěrným průvodcem na cestě zpátky i k objevování nových dimenzí vašeho vztahu. Pozve vás k prožití neopakovatelných krásných chvil, vyslechne si vaše sdílení a uchová všechna vaše tajemství.... celý text

Veru87
31.01.2024 5 z 5

Deník mámy a dcery nás vede k vědomého trávení času s mými dcerkami, které jsou otevřené tématům, které v ní Lucie zmiňuje. Kniha je protkaná spoustou praxí, které vedou k vzájemnému sblížení mezi mámou a dcerou. Mnohdy v ní můžeme najít odpovědi na naše otázky i my dospělé ženy, protože se dříve o tématech jako je menstruace a cykličnost nemluvilo. Doporučuji ji všem ženám, které touží po láskyplném mámo-dcerovském vztahu.

Eva88
10.04.2019 4 z 5

Krásně zpracovaný knihodeník. Najdeme zde zajímavý text týkající se ženství, tipy na aktivity a tvoření, nádherné obrázky na vymalování a třeba časové schránky k zalepení. Nádherná památka nejen pro mámy a dcery. :-)

Nikykart
09.04.2019 5 z 5

Doporučuji všem, ne jen matkám a dcerám. Krásná a inspirativní.

2019  97%Deník mámy a dcery
2016  95%Kontaktní rodičovství
2023  87%Alchymie sebelásky

Kniha Deník mámy a dcery je v