Konspirační teorie

Konspirační teorie https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101383/bmid_konspiracni-teorie-655cf49445285.jpg 3 15 5

Je Bill Clinton robot? Jsou členové britské královské rodiny mimozemšt'ané? Byl Černobyl nehoda? Je Země dutá? K čemu slouží program HAARP? Řídí svět ilumináti? Žije ještě Michael Jackson? Je Měsíc obydlen? Navštěvují nás mimozemšt'ané s vědomím našich vlád? Kdo jsou muži v černém? Co se skutečně stalo v Roswellu? Ovlivňuje nás podprahová reklama? Uvědomte si, že jestli jste paranoidní, ještě to neznamená, že vás nikdo nesleduje...... celý text

Literatura faktu Záhady
Vydáno: , Levné knihy

Conspiracy Theories , 2009

HeliodorACE
31.01.2023 odpad!

Nesouvislý odpad, autor je konspirační teoretik a snaží se maskovat tím, že občas uzná, že by na rozumném vysvětlení teorií mohlo být trochu pravdy. Takže děkujeme nakladatelství Lingea za zaplevelení knižního trhu knihou, která neříká skoro nic a to málo, co říká, jsou nesmysly. Nemluvě o nedostatečném překladu a absentující korektuře.

david5746
05.11.2020 4 z 5

Funkci přehledu nejznámějších konspiračních teorií kniha plní dostatečně. Možná trochu stručně, každá z těch teorií by se dala mnohem více rozepsat.

Stolda
22.09.2017 3 z 5

Nejdříve jsem ke knize přistupoval víceméně jako k něčemu, co mě nemůže doběhnout, ale konečné pocity - takové - bylo, nebylo? Ale rozhodně zajímavé

Clash
08.01.2012 4 z 5

Velice zajímavé čtení, od kterého se dá těžce odtrhnout. Co to je Are 51, co se dělo v Roswellu či jak proběhla vražda JFK, to vše je zde jednoduše popsáno a rozděleno jak po stránce reálně vysvětlitelné, nebo právě po stránce záhadné.

WolfIssen
26.12.2011 4 z 5

Kniha vcelku obšírným způsobem abecedně mapuje všemožné spiklenecké teorie, které se skutečně staly, nebo jsou jen domněnkou páru jedinců. Vše, co je v obsahu a spoustu dalšího na stránkách knihy naleznete, at' už se to týká nejznámějších konspirací nebo těch méně známých.

záhady konspirace konspirační teorie spiknutí

Autorovy knížky

2011  53%Konspirační teorie