Konec prokrastinace ekniha

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Děláte místo důležitých věcí, ve kterých vidíte smysl, něco nepodstatného?

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215214/konec-prokrastinace-71l-215214.jpg 4.2908
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno (ekniha)

Kniha Konec prokrastinace

Lubošovo

Srozumitelně vysvětlené, podložené výzkumem a doplněné o příklady z každodenní praxe. Co víc si od knihy o seberozvoji přát?! Doporučuji všem.

leukjetezien

Celkem příjemná knížka, četla se dobře a rychle, vzhledem k formátu a ilustracím možná až moc rychle, ale oceňuju, že takto autor zmínil vždy jen to důležité a neomílal na na 250 stranách A5 s fontem písma 8 dokola to samé. Hodně věcí je intuitivních, ale celkově to má hlavu a patu a je to hezky utříděné. Za málo stráveného času (popř. peněz) relativně hodně muziky.

adorjas

Nie som zástancom svojpomocných príručiek a tak sa úplne neviem predstaviť na mieste takých ľudí, ktorí tak potrebujú "nakopnúť", až si musia vyhľadať túto knižku a na základe nej písať rôzne zoznamy, plány, a afirmácie, aké tri veci sa im podarilo v daný pozitívne docieliť, alebo čo ich potešilo. Ja som pred rokmi bola na jednom ich seminári, počúva sa to dobre, ich speakri motivujú dobre a ak to niekomu pomôže, tak budiž.

Kariol
19.12.2020

Musím uznat, že je to moc pěkně udělané. Nečetla jsem to ani tak kvůli svým problémům se sebedisciplínou jako za účelem pomoci ostatním, když něco nebudou zvládat. Tak uvidíme, jaké to bude mít účinky.

berry1009
03.12.2020

Jak je u této knihy zvykem, její rozečtení jsem odkládal. Říkal jsem si, že jakožto studentovi managementu se zaměřením na osobní rozvoj mi nemá moc co nabídnout. Krom toho jsem o knize na škole slyšel neustále.
Nakonec jsem ji tedy otevřel. A byl jsem velmi mile překvapen! Hodně knih mluví o prokrastinaci, málokterá kniha však nabídne možnosti, jak problém řešit. Typy, které jsou zde uvedeny, jsou podle mne velmi dobré a i účinné. Pokud mi nepomůže tato kniha, tak už žádná.

VladimirTetur
28.11.2020

Tahle knížečka mě ležela v knihovně netknutá skoro čtyři roky. Nějak jsem si na ni pořád nemohl udělat čas a její studium jsem regulérně prokrastinoval :). O to silnější byl pak dojem z jejího obsahu. Dalo by se říci, že většinu věcí už jsem znal i z jiných knih, školení a přednášek, ale byly součástí obrovského neuspořádaného, a tudíž nefunkčního celku. Forma Petra Ludwiga mě nármně sedí Konec prokrastinace vřele doporučuji!

Pavlína39
19.11.2020

Určitě je to zajímavá kniha s dobrými poznatky, ale je podle mého názoru zbytečně zdlouhavá a témata se omílají pořád dokola. Hlavně teda druhá polovina knihy se neuvěřitelně táhne a dokopávala jsem se asi půl roku k jejímu dočtení. Na to jaký to mělo boom, jsem čekala něco přínosnějšího a že se alespoň dozvím něco, co o tématu ještě nevím. Nestalo se.

salamandrina
26.10.2020

Jednoduchý, užitečný, zjistila jsem, že některý věci už sama roky dělám. Jako nakopávák a základní příručka je to fajn.