Konec prokrastinace ekniha

Jak přestat odkládat a začít žít naplno. Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Petr Ludwig v původní české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: Jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno? Říman Seneca ve svém slavném citátu řekl: „Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.” Tato kniha vám pomůže s váháním a odkládáním dlouhodobě bojovat a zlepší vaši schopnost využívat čas smysluplněji. Jádrem knihy je osm praktických nástrojů osobního rozvoje, které vám pomohou nad prokrastinací vyhrávat každý den....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215214/big_konec-prokrastinace-zbW-215214.jpg 4.11014

Kniha Konec prokrastinace

kristinica

Knihu jsem přelouskala do třetiny a zbytek jsem odložila na jindy, efekt tedy nic moc :D

Macek71228

Kniha se ke mně dostala náhodou, nemyslím si, že bych osobně s prokrastinací měla problém. Přečetla jsem během dne - obsahuje spoustu obrázků a stránky jsou menší. Obálku hodnotím kladně, líbí se mi, myslím, že dokáže přilákat. Co se týče obsahu knihy tak je tam shrnuto v podstatě vše, co je dobré kolem přemýšlení a právě prokrastinace vědět, nebo minimálně je fajn vědět. Celkově si myslím, že by se celá kniha dala shrnout na pár stránek, ale ani tak to není ztráta času. Nedozvíte se nic světoborného, obsahuje spoustu konkrétních návodů na lepší organizaci času a jeho následné zhodnocení. Asi nepotřebuji číst znovu, ale myslím, že pro lidi, kteří mají se svým časem problém se hodí.

brunette362
26.10.2021

Kniha má v sobě důležíté myšlenky nad kterými má cenu se pozastavit a zamyslet.

Lemurka
25.10.2021

Spoustu věcí jsem už slyšela z Petrovych webinaru, takže jsem se v podstatě nic nového nedozvěděla. Knihu hodnotím celkem kladne.

domihruzkova
14.10.2021

Kniha, během které jsem prokrastinovala jako nikdy :D Pár tipů mi přijde použitelných, ale nelíbí se mi, jak se člověk musí prokousat tolika stránkami a keců okolo, aby se dostal k nějaké praktické informaci. Vše by se dalo shrnout na pár stránek. Spíše nedoporučuji.

lucifess
21.08.2021

Pár zajímavých myšlenek, které mohu zužitkovat dál jsem našla. Ne se vším souhlasím a něco mi přišlo jako návod na ještě větší prokrastinaci. Není to kniha, po které sáhnu znovu.

Kattari02
31.07.2021

Pro mě - jako dospívající - docela fajn „návod”.
Pár tipů jsem do svého života zařadila.

kollektor
25.07.2021

Kniha dobrá tak maximálně pro postoupení na další úroveň prokrastinace. Jako manuál na to, jak zvednout zadek a jít něco dělat, neobstojí. Hodně obrázků, uvádění do nejrůznějších problematik všeho druhu a to cca za tři kilča. To podstatné by se dalo mrsknout na pět á čtyřek a čtenář by si odnesl mnohem více než z knihy. Za to by pak ale nebylo možno požadovat prachy a mohlo by mnohým pomoci, takže další knihy o tématu nebo tématu nějak blízké by bylo zbytečné vydávat, málokdo by je koupil.