Komisař Vrťapka sebrané spisy 2

Komisař Vrťapka sebrané spisy 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488151/bmid_komisar-vrtapka-sebrane-spisy-2-gW6-488151.jpg 5 37 5

Komisař Vrťapka série

A je to tady! Komisař Vrťapka se rozhodl zveřejnit druhý díl sebraných spisů, kde seznamuje čtenáře se svými nejzajímavějšími případy. V knize se objeví nejenom záhady, které vycházely na pokračování v časopise Mateřídouška, ale také zbrusu nové, dosud nepublikované texty. Podaří se i vám vyřešit všechny případy?

Hoblinka
26.09.2023 5 z 5

Další díl skvělých luštěnek.

ArkAngel
25.03.2023 3 z 5

Proti první knize tu vlastně není žádná větší inovace a stále se nese ve stejném duchu, což nemusí být vlastně špatně. Máme tu řadu úkolů, které dětem rozvíjí logické myšlení a k tomu dnes už v lecčems nekorektní humor, který by teď asi neprošel. Mínusem ale je, že úkolů je podstatně méně (cca 1/3), protože se tvůrci rozhodli dát větší prostor velkému případu, který se táhne napříč dílem a sloužil jako soutěž o ceny. Čtenář si tak zaplatí knihu o stejném rozsahu, ale je v ní daleko méně zábavy.

Jadla
14.07.2017 5 z 5

Požehnaný nápad autorů vytvořit tyto detektivní úkoly pro děti. Moje dcera ještě neumí číst, přesto musíme každý den společně rozlousknout nějaký ten Vrťapkův detektivní oříšek. Baví to jí i mě a všechny díly se nám moc líbí.

Dakarianna
21.08.2016 5 z 5

Krásné a zábavné.

terkas2001
13.02.2013

Super, super, super kniha plná detektivních případů. Koho baví luštĕní, toho bude bavit i tato kniha!

komiksy hádanky komiksy pro děti kvízy luštění detektivky pro děti

Autoři knihy

Pavla Etrychová