Prípad z baru

Prípad z baru https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66938/pripad-z-baru-66938.jpg 4 18 5

Komisař Maigret série

V příběhu Prípad z baru je komisař povolán do Antibes vypátrat – diskrétně a nenápadně – vraha zdánlivě bohatého Australana, který se nechal zlákat neřestmi a pozlátky bezstarostného života na Azurovém pobřeží.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Smena

Liberty Bar , 1964

janina66
16.07.2023 5 z 5

Též jsem vyslechla jako rozhlas. hru pod názvem U kulaté báby. Maigret vše v tichosti vyřešil.

milary
08.08.2021 4 z 5

Taky já jsem si užívala radioservisáckou verzi pod názvem U kulaté báby. Interpretace skvělá, náramná - nelze tudíž dát míň hvězdiček než čtyři. A vlastně - mně se líbil i ten příběh; touhy, vášně, emoce, různost téhož optikou nároků početných zúčastněných.
Zajímavé.

Jaruš7
05.12.2019 4 z 5

Česky - "U kulaté báby", audioverze s parádním přednesem.

Citace:" Začalo to jako cesta na prázdniny. Na malém nádraží na Azurovém pobřeží se všechno zalykalo ve slunečním jasu. Peron lemovaly palmy a kaktusy a ve vzduchu voněly mimózy a za skladem bylo vidět velikánské modré moře."
Zde by chtěl zakotvit každý, znám ten pocit.
I oběť se zde na léta schovala, s cejchem " člověk z jiného světa" si užíval lásek se špatným koncem.
Bez zbytečných řečí - takto vyřešeno, takto požadováno, takto vytraceno.
Pohodový zážitek.

adelinka
28.06.2013 4 z 5

ľahké čítanie, klasická detektívka, v ktorej sa vyšetruje vražda muža....v jeho živote sa vyskytujú štyri ženy - ktorá a prečo ho zabila?

lusila
22.06.2013 1 z 5