Sherlock Holmes: Případ čtyř případů

Sherlock Holmes: Případ čtyř případů https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428919/bmid_sherlock-holmes-pripad-ctyr-pripadu-PQR-428919.jpg 4 16 2

Sherlock: Případ čtyř případů je komiksový gamebook ze série Komiks, v němž jsi hrdinou. Knížka kombinuje gamebook s grafickým komiksovým ztvárněním, díky čemuž má čtenář z příběhu lepší požitek. V tomto díle budete v roli Sherlocka řešit hned čtyři různé případy. Knížky se Sherlockem patří k nejoblíbenějším v celé sérii Komiks, v němž jsi hrdinou.... celý text

Přidat komentář

P.owl
28.11.2020 4 z 5

V pořadí můj třetí komiksový gamebook. Zatím nejslabší z nich, hlavně kvůli téměř nulové znovu hratelnosti. Maximálně si můžete změnit postavu, za kterou jste absolvovali jednotlivé případy, ale to stejně nemění pachatele. Odrazí se to jen v konečném bodovém součtu a to je dost málo.
Co se týče herního zážitku, každý den jsem si s chutí prošel jeden případ, dělal si poznámky, přemýšlel nad nápovědami a hádankami hlavního "bosse" a s napětím čekal, zda bude rozuzlení odpovídat mému odhadu.
Jako jednohubka dobrá, ale raději bych si knihu půjčil v knihovně, než si jí kupoval. V knihovně se na ní bude prášit, maximálně jí pošlu dál a nebo si jí zahraji v důchodu, až mě navštíví senilita :)
Příběh a atmosféra - 8/10, Obtížnost - 5/10

haaabi
04.04.2020 4 z 5

Ve srovnání s gamebooky Rytíři a Unesená mě tento bavil asi nejmíň. Rytíře a Unesenou už jsem hrála mockrát, ale na další hraní Sherlocka si budu muset počkat až zapomenu kdo byli pachatelé.