Kolotoč lásek

Kolotoč lásek https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20909/mid_kolotoc-lasek-JYW-20909.jpg 4 19 1

Na kolotoči lásek se od počátku příběhu točí dvojčata Adam a Hynek, kteří jsou si k nerozeznání podobni a dokáží toho patřičně využít. Čtení pro dívky. Podobnost dvojčat Adama a Hynka je úžasná, ale nemusí být vždy výhodou. Zvláště, když mají oba zájem o stejnou dívku, studentku gymnázia Drahušku. Drahuška se na basketbalovém zápase na první pohled zamiluje do Adama. Pak ale shodou okolností získá telefonní číslo na Hynka a ten pod jménem svého jednovaječného dvojčete začne s Drahuškou chodit. Když to Adam zjistí, rozpoutá se mezi dvojčaty nelítostný boj.... celý text

Ann98
10.02.2018 5 z 5

Bezvadné čtení na pár hodinek odpočinku. Skvělý, trefný název, lepší snad ani nemohl být. Příběh se od počátku točí kolem dvojčat Adama a Hynka, kteří jsou si k nerozeznání podobni a dokáží toho patřičně využít. Už to tak bývá, sama znám také dvojčata a nikdy nevím, kdo je kdo.
Btw. Jedná se o první knížku, kterou na střídačku vyprávějí dvě postavy (kterou jsem četla). Není to špatné.

Kniha Kolotoč lásek je v