Kokoti jsou věční. Kde je najít? Jak se jich zbavit?

Druhá kniha výzkumu „kokotismu“ je na rozdíl od první nikoliv „pro“, ale „o“ kokotech.

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/23269/kokoti-jsou-vecni-kde-je-najit-jak--FMp-23269.jpg 3.427

Kokoti (2.)

Assholes Forever (1992)

Literatura světová, Humor, Romány
Vydáno:, Votobia

Kniha Kokoti jsou věční. Kde je najít? Jak se jich zbavit?

Jack Bauer
22.10.2015

Kokoti
jsou lidé, které urazila kniha „Dost bylo kokotů."
Lidé, kteří knihu „Dost bylo kokotů"nečetli a přesto je urazila.
Všichni, kdo pokládají slovo „kokot" za nadávku.

Ťop
13.07.2014

Na rozdíl od severských thrillerů zde není napínavý děj. Ale konečně někdo kdo má shodný názor na diktát politické korektnosti jako já, na rozdíl od autorů severských thrillerů.
Tuto knížku (především kapitoly u konce) bych doporučil jako povinnou četbu na filozofických fakultách, především katedrách genderových studií a různých sociálních pavěd, všem agilním soudružkám z ČSSD, včetně J. Dienstbiera, celé Uhlovic rodince a všem podobným v názvu knihy jmenovaným, kteří mají neovladatelné nutkání celý svět přesvědčovat o své dobrotě a za každou cenu všem ostatním vnucovat svou představu dobra.

singles35
11.07.2012

Citace z knihy:
"Když vynecháte všechny žvásty, zůstanou jenom sračky. Anonymní státní zaměstnanec poté, co přečetl nejnovější 680-stránkový návod k dosažení vyrovnaného rozpočtu."
:-)

vejnar
11.01.2012

Tato kniha mě ohromně pobavila, u prvních pár desítek stránek jsem se pořád smál:) A je také velmi pravdivá, sice popisuje situaci před 20ti lety v Americe, ale je aktuální i dnes v ČR - lidé se chovají arogantně a jakoby si libují v tom chovat se k sobě hnusně. Nesmyslné upřednostňování menšin, tendenční přístup médií, konzum, bezhlavý hon za kariérou, penězi a mocí.. Kokot se nezastaví před ničím a absolutní kokot zůstane kokotem navždy.

psychologie sociální psychologie humor

Xavier Crement