Kočka, kam se podíváš

Kočka, kam se podíváš https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398117/bmid_kocka-kam-se-podivas-7Rr-398117.jpg 4 25 10

Jsem sběratel. Dnes budu sbírat kočky. Kočky miluju. Zatím žádnou nemám. Ale mám plán. Vezmu kousky sýra, nějaké myši a – kočky jsou tady! Ale není těch koček zas až příliš?

Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Omega

Collecting Cats

Péťa Z.
21.08.2023 5 z 5

Báječný počteníčko! :-)
Knížka je určitě skvělá pro děti, které milují kočičky. Takže v knihovně jsme se perfektně trefily a Aduš teď knížku pořád tahá všude s sebou a chce číst. Spolu si prohlížíme bezva ztvárněné grimasy a pózy koček a fakt se bavíme. Nejspíš ji koupím domů. :-D

Pralines
07.08.2023 5 z 5

Nerozumím tak nízkému hodnocení, vysvětluji si to jedině tím, že čtenáři netušili, že jde o knihu pro děti (jak také někdo v komentářích zmínil).
Jako kniha pro děti je opravdu povedená, vtipná a ilustrace jsou krásné. My jsme se s dětmi nasmáli. Nejde o žádný hluboký příběh, text je spíš doprovodný a kniha je hned prolistovaná. Ale pokud se s dětmi rádi smějete a máte rádi kočky, pobaví myslím při společném čtení mladší i starší.

bea.mari
18.01.2023 5 z 5

Hezká knížka.

Irsaf
26.08.2020 4 z 5

Zdaleka nejsem cílová skupina, ale kniha mě pobavila...
Ani jsem nevěděla, co jsem objednala a přišlo toto...
Čekala jsem trochu něco jiného :D
Ale pro děti asi dobrý...

Suziella
29.12.2019 4 z 5

Jakožto kočkomil musím mít i tuto knihu ve knihovně. Akorát vůbec nestojí za to. Nebýt barevné ilustrace, tak je kniha o ničem.

Korsika
03.12.2019 1 z 5

Asi mi unikla pointa a vlastně téměř celý text knihy je uveden v anotaci ke knize. To je asi tak vše, co k tomu lze dodat.

Eleynee
14.05.2019 4 z 5

Oblíbená kniha mého dítěte, které má rádo kočky.

anetka.repova
21.04.2019 1 z 5

Jelikož nejsem kočkomil, tak mě kniha moc nenadchla.

capricornus
01.04.2019

Krásné ilustrace!

muchomurka
29.12.2018 4 z 5

Dobrý nápad, krásně ilustrováno. Jen škoda, že je tak krátká, ocenila bych trošku delší konec. Uvidíme, co na to naše malá prďolka. :)

kočky pro děti příběhy pro děti

Autorovy knížky

Lorna Scobie
anglická
2018  75%Kočka, kam se podíváš

Kniha Kočka, kam se podíváš je v