Fretky spisovatelky

Fretky spisovatelky https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5824/knihy-fretek-fretky-spisovatelky-5824.jpg 4 18 2

Knihy fretek série

Hrdiny Fretek spisovatelek jsou Budgeron a Danielle. S nimi budeme usedat k papíru, psacímu stroji i počítači a sledovat, jak se snaží zachytit bohatství svých vnitřních světů a předat je čtenářům. Čekají je úspěchy i neúspěchy, pátrání po ztracené můze, tvůrčí pochyby a radosti.

Literatura světová
Vydáno: , Argo

Ferret chronicles. Writer ferrets: Chasing the Muse , 2002

certik003
23.11.2018

Od autora jsem četla pouze Racka, ale když jsem zjistila, že napsal knížky o fretkách, tak jsem si je jako milovnice fretek nemohla nechat ujít. A protože jsem zbytečně čekala na pátý díl, přečetla jsem je až teď. A jsem nadšená. Příběhy jsou moc hezky napsané, myslím, že by se dobře četly i starším dětem. Navíc se mi líbilo, že jednotlivé knížky jsou tak trochu provázané některými postavami. Kdysi jsem si z knížek vypisovala myšlenky, co mě zaujaly, ale tady bych notes snad ani neodložila. Ze všech těch vět, co se mi moc líbily, vyberu jenom jednu:

Předávat naše představy, příběhy a postavy, aby mohly být blízké jiným, povznáší nejen nás samotné, ale celý svět dnešní i budoucí.

Za sebe dodávám, že číst představy a příběhy pana Bacha mě moc a moc povznáší.

Addie
18.11.2011 4 z 5

R. Bach zde zachycuje mnohé. Kouzlo dětství, půvab knih... A především úsilí, s kterým dokonce i fretka dosáhne všeho, o čem sní. :)