Kluk, co prodal medaile - Lukáš Pollert

Kluk, co prodal medaile - Lukáš Pollert https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51881/kluk-co-prodal-medaile-lukas-pollert-51881.jpg 3 6 2

Neformální portrét jedné z nejzajímavějších a také nejkontroverznějších osobností současného špičkového sportu. Kniha je výsledkem autorových rozhovorů s olympijským vírězem v kanoistice Lukášem Pollertem, ale i s jeho rodinou, kolegy vodáky. Čte se jako napínavá reportáž a zároveň otevřená zpověď "kluka, co prodal medaile".... celý text

chamyl
18.04.2014 3 z 5

Oops... Názory Lukáše Pollerta zejména (i když nejenom) na profesionální sport mám rád a navíc v dnešní době glorifikace sportovců působí od člověka, který došel na úplný vrchol, neuvěřitelně osvěžujícím dojmem. Knihu jsem začal shánět poté, co jsem si přečetl několik let starý rozhovor s MUDr. Lukášem Pollertem, který si mě velmi získal. Bohužel mám po jejím přečtení pocit, že byla napsána v době, kdy Lukáš ještě tak nějak neměl co říct... Možná jsem nesprávně čekal něco jiného, ale jedná se spíše o popisný deník řady často nesouvisejících událostí, ze kterých ve mně zůstala v podstatě jenom informace o tom, že se autor s Pollertovými dobře zná, s některými si i tyká, účastní se jejich soukromých událostí a několikrát u nich dostal výborný koláč. A to je pro mne trochu málo.

niknikita
06.02.2014 5 z 5

Ráda jsem si přečetla pravdu o klukovi, co prodal medaile. Klidně bych si dala pokračování.

Vladislav Kučík
česká, 1957
2007  67%Barvy slečny Toyen
1997  67%Kluk, co prodal medaile - Lukáš Pollert
2018  90%Čína, má láska
1999  52%Budeme bohatí
2005  87%Mám tě rád - doopravdy!

Kniha Kluk, co prodal medaile - Lukáš Pollert je v