Klub zlomených srdcí

Klub zlomených srdcí https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175706/klub-zlomenych-srdci-175706.gif 4 49 19

Mladá Izzie Silverová opouští domov a rodné irské městečko Tamarin, aby hledala štěstí v New Yorku. Chce se postavit na vlastní nohy a založit agenturu pro plnoštíhlé modelky. Práce se daří a život nemůže být lepší… Dokud neporuší nepsané pravidlo a nezamiluje se do ženatého muže. Na druhé straně Atlantiku její teta čelí manželově nevěře. Zradili ji dva nejbližší lidé a Anneliese s obavami hledí do budoucnosti. Když vážně onemocní Izziina babička, vlídná a soucitná Lily, jsou obě ženy nuceny odložit své problémy stranou a Izzie se o umírající dozvídá věci, o nichž neměla tušení. Minulost se prolíná s přítomností a Izzie zjišťuje, že je možné se z ní poučit, najít odpověď na palčivé otázky. Jsou to životní lekce, na které se nezapomíná a které si ty tři ženy navždy ponesou v srdcích.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Lessons in Heartbreak

princesse
16.04.2020 5 z 5

Čekala jsem oddechovku a to tato kniha naprosto splnila. Jsem spokojená, kniha se skvěle četla a bavila mě. Ideální četba pro tento "nepokojný" čas, na "pokojnou" dovolenou apod. Určitě u ní vypnete a alespoň chvilku budete "žít" život hlavních hrdinů.

allyce
07.09.2017 3 z 5

Přelínání času v knize bylo pozitivní plus. Nejvíc mě bavil příběh babičky Lily, příběh Izzy byl sice ze života, ale to její vzdychání "chudák JÁ" bylo nataženo na moc stránek a vlastně mě tím otravovala. Příběh Anneliese bohužel dnes vůbec vyjímečný, nebyl špatný, ale zase...kde se vzal, tu se vzal, princ na bílem koni. Hodnotím knihu jako průměrnou, nic mi nedala, ale ani nevzala.

Jessybelle
19.05.2017 4 z 5

Chtěla jsem nějakou oddechovku, ale nevím zda to sem můžu zařadit, asi jo. Realistické, líbil se mi pohled z obou stran na tentýž problém...ale myslím, že už ji nikdy znovu nepřečtu.

MíšaS.
30.04.2017 4 z 5

Pěkné čtení.

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Nejdřív ne a pak jo. Takhle jsem se cítila při čtení knihy. Nakonec u mě vyhrála. Dojemný příběh.

tess.de.veles
16.10.2016

Jediny, co me na knize zajimalo,jak to dopadne s Izzy a tim jejim zenatym chlapkem....takze jsem nakonec preskocila asi 150 stranek a hledala,jak to dopadne....no,dopadlo to jak to dopadlo....Pribeh Lily se mi moc cist nechtelo... Vsechny autorciny knihy jsou na jedno brdo...je to stejne porad dokola...Jako prvni jsem od ni cetla Zamek lasky a ten se mi moc libil....Ted mam cist Zlate namesti....a pak uz si asi najdu ctivejsi autorku/autora....

niki-chan
28.05.2016 5 z 5

Tenhle příběh mě hodně vzal za srdce. Prostě příběh psaný životem

helenkan
15.02.2016 4 z 5

Je lehké a krásné se zamilovat,ale strašně těžké,se té lásky vzdát. Stojí za přečtení.

LenkaKa
28.10.2015 3 z 5

Potřebovala jsem po všech těch napínavých detektivkách něco lehčího, to jsem si splnila, ale že by mě ta kniha uchvátila to zase ne. Je ta takové pohodové nenáročné čtení na volné dny.

Mikik
12.10.2014 4 z 5

Potřebovala jsem si odpočinout a tento cíl mi kniha splnila a ještě navíc se mi děj opravdu líbil. Nevěra řešená z obou pohledů nutí člověka k zamyšlení. Konec napůl dobrý, ale nakonec všichni došli klidu, a to přece už stojí za to :-)

Kačík
09.09.2014 5 z 5

Super knížka, výborně se četla. Knížku si ponechám a ráda si ji zase někdy přečtu.

dubakm
15.04.2014 4 z 5

Tohle byla od Kelly třetí kniha, kterou jsem četla a určitě ji radím mezi její top knihy. Příběh tří žen, tří generací a jejich né zrovna moc šťastná cesta za láskou.Osud si nevybírame, ale je jen na nás, jak se k němu postavíme.Rozhodně nečekejte červenou knihovnu, spíše rozvahu o tom, co je v lásce ještě dovolené a co už překračuje nastavené hranice společenské etiky.Můžu jen doporučit:-)

Marčullkas
04.10.2013 5 z 5

Moc milé čtení. Sice jsem knížku četla už hodně dávno, ale přesto mám na knihu milou vzpomínku.

malen
21.08.2013 5 z 5

Moc pěkně napsáno, člověka to úplně vtáhne do děje, nabízí pohled na lásku i nevěru z více úhlů pohledu.

martinkaLLL
22.04.2013 3 z 5

Není to typický romanťák. Ty ženy tam stíhá jedna rána za druhou až se člověk nad tím musí zamyslet. Je tam teda i pár kladných věcí,to ano,ale konec jsem nečekala tak smutný.

Titi
10.12.2012 4 z 5

Obálka i název je jak z červené knihovny, ale k té má tento román dost daleko. Ve dvou časových rovinách se odehrává příběh několika žen. Čtění je to spíše smutné, ale velmi čtivé.

Kamilajznik
29.10.2012

Kniha se mi moc líbila.

Radkab.
26.07.2012 5 z 5

Moc hezky napsané, ke konci jsem i zamáčkla slzu :´-(

Val
01.02.2011 5 z 5

Moc pěkná oddychovka.....příjemné překvapení...

Cathy Kelly
irská, 1966
2013  65%Kouzlo Vánoc
2009  80%Klub zlomených srdcí
2011  81%Zlaté náměstí
2013  79%Zámek lásky
2006  81%Jednou provždy

Kniha Klub zlomených srdcí je v