King

King https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396562/bmid_king-ddh-396562.jpg 4 721 721

King série

Brantley King. Zuřivý, vášnivý a odhodlaný. Vyrůstal v nelítostném světě a vždy žil na hraně zákona. Dnes je umělecký tatér, ale také kariérní kriminálník a drsný alfa samec, který byl právě propuštěn z vězení. Doe. Naprostý protiklad. Její vlastní minulost je jí záhadou. Poté, co se probudí v popelnici celá potřísněná krví, není schopná vybavit si jedinou vzpomínku na to, kým je a odkud pochází. Náhodou se potkají na párty, kterou pro Kinga uspořádá jeho kamarád Preppy jako oslavu Kingova propuštění z vězení. A oběma toto setkání změní život.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Gorila , Ocelot

King , 2015

Bozka07
30.01.2019 5 z 5

I já se musím zeptat kdy bude další díl? I když vzhled stránek nic moc, tak děj dobrý. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a doufám, že druhý díl bude brzy. A skončí to, že budou spolu i s dětmi šťastný.

happy19
29.01.2019 5 z 5

OLALÁÁ!..bylo to srdceryvně krásné!;-D Příběh se mi vytetoval do srdce!!!!;-)))

janno69
29.01.2019 5 z 5

Uf..... tak to byla jízda :-) kniha mě naprosto dostala. Děj mě přišpendlil do křesla a kdybych nemusela vstávat do práce, tak jsem ji přečetla na jeden zátah. Jediné, co mi vadilo, byl překlad, ani tak né sprostá a tvrdá slova, ta k tomu přímo patřila, ale moravský dialekt ( a to nic, proti moravákům ), ale sem se to prostě nehodilo, neumím si představit, kdyby se to překládalo obráceně, to by anglický překladatel asi nedal :-). Překladatelka, by měla na příštím dílu, trochu víc zapracovat. Jinak vážně super mrazivé, syrové, ale i hluboce lidské dílko, ze života na druhé straně společnosti. Těším se na další díl a doufám, že bude brzy..... a dávám 5 hvězd i přes ten horší překlad.

natali.s
22.01.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, i když ze začátku musíte přijít na chuť tomu, jak je napsaná, tak má velmi zajímavý a poutavý děj. Postupem času Vás hlavní hrdinové pohltí a Vás zajímá, jak to s nimi dopadne. DOufám, že brzy vyjde další díl, abych si měla čím zaplnit svou knihovnu, protože tohle je kniha, s kteoru jsme rozhodně neprohloupila :-).

Jana.kotik
19.01.2019 4 z 5

Knížka se moc dobře četla, děj rychlý, chytl mě. Určitě chci přečíst i další díl/díly.

9252
17.01.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem... Už aby byl další díl ????

Š.Ala
16.01.2019 3 z 5

Knihu jsem přečetla. Byl to příběh, který vás nutí stále číst. Se spoustou tajemství, které nás nenechají spát.
ALE a to ale je opravdu velké, protože opravdu zde máme hrdinu vraha? A je úplně jedno, že zabíjel "zlé" lidi!
Naše hrdinka se vlastně zamilovala do pobudy, kterého můžeme hodně často vidět kolem hlavních nádraží velkých měst. No nevím... asi bych si o ně neopřela ani kolo a bylo by jedno, jak "krásný a svalnatý" by byl.
Myslím, že byl nakonec příběh hodně přitažený za pačesy, proto nízké hodnocení. Ke kvalitě překladu se vyjadřovat nebudu.

anetka.repova
15.01.2019 4 z 5

To jako myslíte vážně. Korektura knihy a celkový překlad byl tak úděsny, že jsem kolikrát nevěřícně kroutila hlavou. Grafická podoba stránek děsná. Mě nevadí, když se to stane jen párkrát, ale tady toho bylo nějak moc.

Jenomže ten příběh, no to jako fakt? Tak to bylo něco. Knihu jsem skoro přečetla na posezení a dej si maximálně užívala.

Teď, že mám jako vydržet čekat na další díl. To bude sakra těžké! Kdy, že to má vyjít? ????

Překladatelka by mohla více zapracovat při dalším díle. A v tiskárně by mohli udělat novou grafickou úpravu finální podoby rozsahu textu. Byla bych spokojená.

Proto dávám jen 4 *.

veronika0382
14.01.2019 5 z 5

King. Zkažený kriminálník, král podsvětí, který nejde pro silné slovo daleko. Nebojí se zabíjet, jeho život není víc, než hromada "sraček", jak by sám řekl. Síla. Zbláznil vás Elitní klub králů? Pak vězte, že černé srdce Brantleyho Kinga si vás získá po pár řádcích! Jediné co musím vytknout je úprava textu. Nemůžu se dočkat druhého dílu!! Více v recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

V.Vendulii
13.01.2019 5 z 5

Kdyby někdo zjistil něco o tom kdy vyjde další díl nebo cokoliv, napište to sem, prosím!
Já jsem z knihy naprosto unešená, přečteno za odpoledne - v kuse. Rozhodně se nehodlám smířit s tím, že si nepřečtu nic dalšího.

Btw věděli jste, že od autorky jsou i knihy psané z Preppyho pohledu?

Sumatrae
09.01.2019 5 z 5

Prvnich asi 30 stranek jsem se snazila privyknout desnemu formatovani a chybam, jako by korektura knihy byla sita horkou jehlou, coz se samozrejne netyka knihy samotne Kdyz si clovek privykne slovniku hlavnich postav, zacne si uzivat dej, ktery je protkany napetim i erotikou Knihu jsem precelta jednim dechem a uz se tesim na dalsi dil

Ditules
08.01.2019 4 z 5

Sakra, tohle byla jízda... Guilty pleasure od prvního okamžiku.

Kiwicatko
07.01.2019 5 z 5

Mela bych dat tech hvezdicek min, protoze ten, kdo delal korekturu odvedl pochybnou praci. Chapu, ze sem tam se chybicka vloudi, proc ne, sama nejsem bez chyby, ale prelozit kapelu Lynyrd Skynyrd jako zenske jmeno a prilepit tam koncovku -ova, je fakt moc!!!

Ale vzhledem k tomu, ze me pribeh fakt zaujal, vyvolal nekolik otazek a navnadil na dalsi dil davam plnej pocet.
Jen me teda mrzi Preppy, to byl takovej magor, ze ho neslo nemilovat :)

sofie92
06.01.2019 4 z 5

Knihu jsem rozecetla a zavřela, že to asi nebude nic pro mě. Nemám ráda drogy a drogové závislou problematiku. Nakonec jsme se, ale ke knize vrátila protože mi to nedalo a jsem moc ráda, že jsem se k ní vrátila. Kniha se krásně rozeběhla. :) Těším se na další díl

Hell_Rihova
05.01.2019 5 z 5

Tak tahle kniha byla jednoduše skvělá. Hlavní hrdina mi byl sympatický jako už dlouho žádný. Od knihy jsem příliš neočekávala, ale nakonec jsem byla tak překvapená, děj mě tak pohltil, že jsem ji přečetla během jednoho dne. Kniha je psaná surovým způsobem, autorka se s tím moc nepárala, ale tohle mi k té knize a celému děju opravdu sedělo. Sex, drogy, rivalita ale i láska. Jsem z příběhu nadšená, přestože mě konec opravdu naštva i tak jsem ho dočítala s otevřenou pusou. Během čtení jsem se smála, byla jsem smutná a někdy i hodně naštvaná, určité pasáže jsem četla se zatajeným dechem. Tuhle knihu si musíte přečíst. Doufám, že u nás vyjde i pokračování. Pan King mi v hlavě zůstane dlouho. :)

Princezna_1
05.01.2019 5 z 5

Nečekala jsem, že to bude tak dobré!

eva3695
04.01.2019 4 z 5

Tak za mě rozhodně super kniha. Příběh byl zajímavý a ten konec??? Prostě potřebuj další díl a to nejlépe hned... Jediné co bych vytkla a proto i hvězda dolů - na mě moc vulgarismů, i když dodávali těm postavám tu image drsňáků.

bookwarmerka
04.01.2019 5 z 5

Z týhle erotický knihy si nejen všechny holky k***a rychle sednou na p***l.

Možná trochu nečekaná úvodní věta na recenzi, ale nic jiného by to nedokázalo popsat lépe. Nelíbí se vám tento způsob vyjadřování? Tak vám radím, ať se od téhle knihy držíte dál, protože to není nic pro "slušné" dívky a ženy či chlapce a pány. Téměř v každé druhé větě najdete sprosté slovo a snad každá pátá věta obsahuje sexuální podnět. Jenže ke knize tohoto typu to dokonale a neodmyslitelně patří.

King je totiž všechno, jen ne obyčejný člen lidské společnosti. Je silný, zuřivý, impulsivní, nevyzpytatelný, nebezpečný, ale zároveň zmatený, citlivý a svým způsobem i láskyplný. King je opravdu král. Král kriminálníků, král vyvrhelů, král mužů, prostě král džungle, která je snad nebezpečnější než jakákoli divočina. Už jen popis jeho vzhledu dost živě vystihuje, kým je.

Když se King vrátí z vězení, zjistí, že vše je jinak. Nedokáže už se úplně vžít do svého života, sám nechápe co přesně se a ním stalo. Jeho jediná touha je získat zpět Max. Jeho jediné a největší štěstí. Možná vás poprvé i překvapí o koho vlastně půjde. A pak se tu ukáže ONA. Říkají jí Doe. Naprosto pravý opak jeho samého. Zranitelná, příliš upovídaná dívka, pro kterou je nejdůležitější přežít a zjistit kým vlastně je. Za každou cenu. Pro ní je její vlastní tělo a mysl záhadou. Našli ji v příšerném stavu, bez paměti a jakékoli informace o tom, kým dřív byla (nebo snad kým stále je?). A přesně tahle holka se ukáže v jeho domě a způsobí jeden ohromný a ničivý hurikán různých událostí. Jenže on vlastně ví co je ta holka zač...

Pro mě to byl ze začátku trochu šok. Jsem zvyklá na drsnější knížky, ale i mě samotnou byl styl, kterým je kniha napsaná trochu zarážející. Ale kniha je tak čtivá, že si na to velmi rychle zvyknete. Kdybych to měla k něčemu přiřadit, napadá mě minimálně stokrát drsnější kniha Padesát odstínů šedi. King je od začátku až do konce o sexu a často velmi tvrdém podsvětí, kde se nezaleknou ani vraždy vlastní matky či znásilnění vlastního syna...

Ačkoli mi některé události přišly dost očekávatelné, jiné vám zase vyrazí dech a očekáváte, co se bude dít dál. Postavy jsou velmi rozmanité a každý si tam najde svého oblíbeného hrdinu, i když to nejsou zrovna hrdinové v pravém slova smyslu. Když se vám nebude líbit záhadný King nebo trochu lehkomyslná Doe, určitě si zamilujete třeba věčně dobře naladěného Preppyho nebo celkem milého, ale nebezpečného Beara. Kniha je plná zvratů a konec vás zasáhne tak, že se nebudete moc dočkat dalšího dílu s názvem Tyran. Myslím, že kniha asi nebude úplně pro každého. Zejména lidé se slabší povahou by ji asi číst neměli, protože se tam kolikrát dočtete i to, co vám nebude zrovna milé si představovat. Ale pro ty, kteří mají rádi napětí, romanci, erotiku a trochu toho humoru, je tahle kniha skvělou volbou a garantuji vám, že ji přečtete se zatajeným dechem od začátku až do konce!

Nuttelka
02.01.2019 5 z 5

No to si k*rv* děláte p*de*???!!! A to jako mám do dalšího dílu vydržet jak??? Doufám, že brzy vyjdou nějaké zvěsti o tom, kdy se budeme moc těšit... Jen tedy doufám, že opraví vzhled stránek, ty zbytečné odstavce jsou příšerný a protivný.
Jinak tedy KING velký palec nahoru !!!

uminaa
31.12.2018 5 z 5

Akože FÚHA!!! Kniha prečítaná za pár hodín. Nemohla som sa odtrhnúť od deja. Pre ma to bol šokujúci záver. Rozhodne v sérii pokračujem - len sa k nej dopátrať.

drogy sex láska smrt pro ženy násilí tetování ztráta paměti, amnézie motorkáři

T. M. Frazier
americká, 1981