Keď som ťa stratila

Keď som ťa stratila https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337482/bmid_ked-som-ta-stratila-DVy-337482.jpg 4 198 198

Molly je dcéra multimilionára, Leo zasa novinár, ktorý vyšiel z chudobných pomerov, no tvrdou prácou si vybudoval kariéru a presadil sa ako vojnový korešpondent. Keď stretne Molly, obaja sa do seba zaľúbia a vezmú sa aj napriek nesúhlasu jej rodiny. Majú pocit, že sú neporaziteľní a spolu dokážu dobyť svet. Všetko sa však zmení, keď Leo odíde na nebezpečnú misiu do Sýrie, kde takmer príde o život. Definitívne však stratí pamäť. Molly sa všemožne snaží pomôcť mu získať stratené spomienky, no problém je v tom, že pred Leom niečo tají. A to niečo vážne. Oddanú ženu pri jeho posteli iba predstiera a on netuší, že ich manželstvo bolo už dávno pred jeho zranením v troskách. Čo ak sa Leovi vráti pamäť úplne a z minulosti sa mu vybaví viac, ako by chcela? Príde potom o muža, do ktorého sa zaľúbila po druhý raz?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

When I Lost You , 2016

V3runecka
17.01.2018 5 z 5

Tohle rozhodně stojí za přečtení. Krásná knížka o hledání cesty, zajímavé téma a láska, láska, láska. Člověk si i pofňukal, přečteno jedním dechem. Nečekala jsem, že mě ještě nějaká kniha po "Dopisy, které nikdo nečetl", tak moc zaujme.

jajinka111
14.01.2018 5 z 5

Krásný příběh o vztahu a překonávání životních překážek dvou lidí vychovaných ve zcela odlišném prostředí. Za mě ANO se slzou v oku na konci příběhu. Určitě stojí za přečtení.

Šánka
31.12.2017 5 z 5

Byla jsem moc natěšená na další knížku této autorky, a jí se to opět velmi povedlo, dostala mě, ke konci vyždímala mé emoce stejně jako její ,,Až budu bez tebe".
Je to krásný román o vztahu dvou lidí, jejich počáteční velké lásce, okouzlení, postupném rozčarování, vzestupech i pádech, prohrách i vítězstvích. Také o potřebě dělat kompromisy i naučit se spolu komunikovat, tolerovat.
Určitě doporučiji, kniha má co nabídnout...... a je zkrátka nádherná.

Ewik
27.12.2017 5 z 5

Další z knih, která si mě sama vybrala. Její krásně melancholická obálka mě okamžitě upoutala, až jsem neodolala a s radostí si ji donesla domů.
Za odměnu se mi dostalo bouřlivého příběhu dvou lidí zkoušených rozdílným zázemím, názory, ale hlavně neochotou dělat a přijímat kompromisy. Přestali být párem a stali se tvrdohlavými jednotlivci.
Přesto se mi moc líbilo sledovat nový vývoj jejich vztahu, uzrávání jejich charakterů a snahu komunikovat a fungovat jako pár. Nebylo to jednoduché všechny ty vzlety a pády nebo spolknout vlastní hrdost, ale přesto jsem jim držela palce, aby svoji druhou šanci dokázali využít.
Moc chválím skutečně povedený citlivý příběh. Opět si s sebou kousek odnáším a doporučuji!

bookcase
07.12.2017 5 z 5

Hezký příběh o lásce, trpělivosti, čekání, osamění a hlavně o kompromisech, které se člověk ve vztahu musí naučit dělat i přijímat.