Když skočíš, já taky

Když skočíš, já taky https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482213/bmid_kdyz-skocis-ja-taky-CVO-482213.jpg 4 19 6

Rozšířená verze blogu oblíbené zpěvačky. Jsem zpěvačka. A herečka. A spisovatelka. A máma. Normálně zpívám všude možně. Dostávám za to peníze. Je to moje povolání. Když nezpívám, starám se o syna. Mám taky dvě dcery, ale o ty už se starat nemusím. A všechny tři moje děti jsou moje nejvíc. Nejvíc, co jsem v životě dokázala. Jinak jsem úplně normální, obyčejnej člověk, kterej je momentálně úplně vykolejenej. Učím se vysadit z pracovního tempa, zpomalit a přehodnocovat věci. Stejně jako vy.... celý text

bigbabe
23.02.2023 4 z 5

Velice příjemná kniha i když o nepříjemných věcech, zvláště o covidu. Krátká zamyšlení nad covidem, láskou, světem, vztahy mezi lidmi, rodiči.

Paris2000
13.06.2022 5 z 5

Bára Basiková je nejenom výborná zpěvačka ale i spisovatelka. Velmi dobře vystižené téměř denní příběhy a názory v období Covidu, které popisuje jsou mi blízké. Nebojí se používat slova a děje za které se někdo mnohdy stydí.

cleopatra11
26.05.2022 3 z 5

I když Báru nemám ráda, knihu jsem si s chutí přečetla. Zajímala jsem se spíš o drobnosti z jejího života.

Anilka13
26.04.2022 2 z 5

Něco tak ukňouraného jsem ještě nečetla... Na blog dobrý, do knihy už méně.

Ronny
22.02.2022 3 z 5

Osobnost a názory Báry Basikové jsou mně sympatické, a tak jsem knihu letmo pročetla. Hlavně mě zaujaly drobné střípky z jejího života. Místy jsem se zasmála,Bára umí nejen zpívat,ale i psát! Ale celkově to mělo zústat u blogů.

majík1
04.02.2022 5 z 5

Milé čtení napsané v době Covidu.Autorka popisuje své dětství, mládí,výchovu dětí ,rozebírá svůj život.Nechybí zde humor i vážné věci,které zažila.Pro ty,co mají Báru rádi -bezva kniha doporučuji.

blogy české zpěvačky

Bára Basiková