Když se smějí paragrafy

Když se smějí paragrafy https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124099/kdyz-se-smeji-paragr-124099.jpg 4 15 5

kniha textů písniček, které autor zpívá a perličky skutečných soudních pojednávání

kopeceli
12.05.2023 4 z 5

Kdo pamatuje, ten ví... Vtipné a přitom buď úplně inteligentní nebo alespoň ne hloupé. Výborné na polepšení nálady a pohledu na svět. Čili veskrze pozitivní ať je doba jaká chce a toho není nikdy dost.

Pavlina50
13.02.2023 3 z 5

Bezesporu zůstává rozum stát nad tím, kolik humoru a vtipu se skrývá i v tak obávaném prostředí, jako jsou soudy. Neuvěřitelné jsou jak jazykové hrátky, tak kolikrát i situace, které člověka dokážou před soud dohnat.
Nicméně…přece jenom na mě toto všechno ještě daleko vtipněji působilo ve své audio podobě, tedy přímo z úst pana Jahelky s jeho skvělou intonací a melodičností projevu. Stejně tak pro mě byly daleko zábavnější písně přímo při poslechu, než jen jejich psané texty.
Jsou to opravdu zábavné, pravé „perly“ ze života, ale příště dám raději opět přednost poslechové formě, u které jsem se bavila přece jenom daleko víc.

hrdlickova_61
13.04.2019 5 z 5

Krásné čtení. Věřím panu Jahelkovi, že je to všechno ze života, protože něco takového se snad ani nedá vymyslet, to se musí nejdřív přihodit : o)

sulcv
19.03.2016 5 z 5

Perfektní knížka, kterou napsal sám život.

ronyjihlava
22.05.2012 5 z 5

Doporučuji všem, kteří mají špatnou náladu, kteří se potřebují odreagovat. Ke knize se často vracím

Ivo Jahelka
česká, 1954
1988  86%Dámy kradou také ...
1994  88%Když se smějí paragrafy
2003  80%Neznalost zákona neomlouvá