Když ptáčka lapají

Když ptáčka lapají https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120540/kdyz-ptacka-lapaji-120540.jpg 4 189 54

Hlavní hrdinové románu Jordana a Vojtěch jsou pro své okolí ideální pár, ale teprve manželství ukáže, jaký kdo je, po čem touží, jak se zachová, až přijdou kritické situace a bude nutné slevit ze svých požadavků a představ. Jejich partnerské vztahy se ostře vyhrotí přesně podle přísloví Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.... celý text

Joyce24
04.02.2017 5 z 5

Opět velmi čtivý příběh od mé oblíbené autorky. Těžko se od knihy odtrhnout, nezbývá něž jen číst a číst.

Merlinit
13.05.2015 4 z 5

Jedna z nejlepších věcí paní Váňové. Ne že by mě hlavní hrdinové neiritovali, ale do jisté míry se jejich myšlenkám i jednání dá věřit, což vidím jako plus.

zuzepka
01.05.2015 5 z 5

Příběh nerozhodné Jordany a záludného Vojtěcha mě pohltil opět s prvním slovem.Knihy Váńové jsou plné náboje a života současných hrdinů,kterým můžete být i vy.I když někdy by hlavní hrdinové potřebovali profackovat.Z malých hrdinů na začátku jsou na konci hrdinové s velkým "H" a tak to má být ,aby vás příběh bavil do konce.

lena_itf
11.11.2014 5 z 5

Výborná kniha. Skvěle se čte a má super konec! Takový mírně překvapivý :-)

Pavlina357
21.05.2014 4 z 5

čtivá knížka

Prateri
01.12.2013 3 z 5

Knížka se pěkně čte, děj je napínavý, určitě se nikdo při čtení nebude nudit.

Ankavi
11.11.2013 5 z 5

Čtivá kniha, která má spád, nemohla jsem se odtrhnout.

starenapanena
28.10.2013 5 z 5

I zde platí ,že když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. A pak dojde k totální proměně.Tak to v životě chodí a procitnutí někdy moc bolí. Knížka se velice dobře čte.

kika 13
14.09.2013 4 z 5

Skvěle psaný román,kde se postavy a jejich osudy vzájemně prolínají.

VladkaBU
24.06.2013 5 z 5

Příběh plný zvratů, propletení vztahů, ze začátku to vypadalo na hezký vztah, ale jak se říká, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Pak dojde k totální proměně

jasnenka
11.03.2013 4 z 5

Dobře se četla, zajímavý příběh, bavilo mě to. Tuto autorku mám ráda, patří k těm, po kterých sáhnu, když si chci oddechnout a zakousnout se do čtení.

mysterygirl
28.04.2012 4 z 5

Jo...kdo chce kam.."nakonec se sám chytl do pasti a tak to je správný.

Vendelína
19.10.2011 4 z 5

Název sedí úplně dokonale. Příběh je mrazivý...

WEIL
13.08.2011

Kde jsou ty časy, kdy muži si namlouvaly ženy. To už snad je jen v pohádkách.