Když nejde o život, nejde o nic

Když nejde o život, nejde o nic https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259024/bmid_kdyz-nejde-o-zivot-nejde-o-nic-259024.jpg 2 8 2

Román plný tajemství, lásky a nebezpečí nás přivádí do malého bytu v New Yorku, kde žije mladá žena Lara, která vypráví svůj příběh. Její život se právě otočil vzhůru nohama. Jako by nestačilo, že ji opustila přítelkyně, její spolubydlící začne chodit s mužem, který je Laře podezřele povědomý. Je to jen výplod Lařiny rozrušené psychiky, nebo John opravdu skrývá nějaké děsivé tajemství?... celý text

Iki1
30.11.2023 1 z 5

Dějově naprosto nezvládnutá kniha. Po celou dobu autorka líčí vnitřní pocity hlavních postav, v podstatě stále dokola se opakující, čímž mě dokonale otrávila. Pořád jsem si ale říkal, že jednou se to snad musí zlomit. Pořád nic, pokračujeme... Až téměř na konci konečně expozice, snaha o jakés takés vyvrcholení. Bohužel nelze mu ani při sebelepší vůli uvěřit. K tomu v celé knize neuvěřitelný počet pravopisných i lexikálních chyb, nelžu, i dvě vyjmenovaná slova, tedy jevy, které dnes Word běžně opravuje.

markéta88
01.05.2020 2 z 5

Mám pocit, že jsem četla něčí slohovou práci.
Laru jsem měla za hendikepovanou než mi došlo, že není a tím pádem jsem přestala chápat chování všech členů rodiny k ní.
Jediné, co bylo zajímavé byl konec a to asi tak posledních 10 stránek. Kde se dozvíte, kdo je vlastně John i jeho tajemství.

šikana

1999  92%Kuchařka naší vesnice
2015  45%Když nejde o život, nejde o nic
1988  100%Angličtina pro střední školy (2)
1986  100%Angličtina pro 8. ročník základní školy
1999  0%Kuchařka naší vesnice

Kniha Když nejde o život, nejde o nic je v