Kdybych tě nepotkal

Kdybych tě nepotkal… Potkal ji náhodou, tu zajímavou ženu, tajemnou, neuchopitelnou a plnou nezvyklé energie. Bylo však setkání neplánované i pro ni? Příběh o tajemstvích a síle ženské spirituality. Pragmatický Richard si vychutnává svobodný život v reklamním světě. Je spokojený, šťastný, nemá důvod si stěžovat. Až do chvíle, kdy potká ve své oblíbené kavárně tajemnou ženu. Její názory na život jsou zcela opačné, než jeho, přesto, anebo právě proto ho zcela fascinuje. Ví o ní příliš málo, protože v osobních otázkách není sdílná, často mluví v záhadách, a klade otázky, kterým Richard vůbec nerozumí. Jejich společná sexuální energie však funguje dokonale a Richard si na ní brzy vypěstuje závislost. Hlavní hrdinka působí sebejistě a vyrovnaně. Ale nebylo tak tomu vždy. Její dětství a dospívání bylo poznamenáno řadou negativních zkušeností, vedoucích k sebedestruktivnímu chování. V momentě, kdy se ocitla na prahu života a smrti, vstoupil do jejího života On, důležitý muž, který jí pomohl pochopit, že to, co považovala doposud za prokletí, je v podstatě veliký dar. Retrospektivní dějová linie, prolínající se kapitolami přítomnosti ilustruje proměny hlavního hrdiny a zároveň postupně poodhaluje skutečnou identitu jeho partnerky. Prozrazuje příčiny jejího podivínství a důvody, které ji přinutily strávit významnou dobu cestováním po světě a studiem dávnými kulturami....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/391512/kdybych-te-nepotkal-K8D-391512.jpg 3.941
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Jonathan Livingston

Kniha Kdybych tě nepotkal

lucka1998

Je to trochu jiný romantický příběh, takový tajemný a neočekávaný.

Zdenya
16.11.2019

Zase o kus lepší než předcházející Dívka - která neměla chybu navíc ???? Napínavé, poučné, lechtivé, překvapující. Na podzimní čtení se sklenkou vína ideální.

Andys1314
12.11.2019

Velmi prijemna, ctiva knizka, ktera se cte jednim dechem, skryva prekvapive momenty a zahreje nejen v techto zimnich dnech, ale i na dovolene u more

Skiordie
12.11.2019

Zajimave a vzrusujici cteni na zimni vecery.

katerina0435
07.11.2019

Krásná kniha. Vřele doporučuji všem ženám, které hledají své ženství.

janina66
03.11.2019

Tento příběh byl úžasně zajímavý a poutavý. Kniha se výborně četla. Vtáhla mě a četla jsem, až byl konec.

koolsavage
25.08.2019

Lehce naučný příběh s kapkou erotiky.

Sara227
01.08.2019