Kdybych tě nepotkal

Kdybych tě nepotkal… Potkal ji náhodou, tu zajímavou ženu, tajemnou, neuchopitelnou a plnou nezvyklé energie. Bylo však setkání neplánované i pro ni? Příběh o tajemstvích a síle ženské spirituality. Pragmatický Richard si vychutnává svobodný život v reklamním světě. Je spokojený, šťastný, nemá důvod si stěžovat. Až do chvíle, kdy potká ve své oblíbené kavárně tajemnou ženu. Její názory na život jsou zcela opačné, než jeho, přesto, anebo právě proto ho zcela fascinuje. Ví o ní příliš málo, protože v osobních otázkách není sdílná, často mluví v záhadách, a klade otázky, kterým Richard vůbec nerozumí. Jejich společná sexuální energie však funguje dokonale a Richard si na ní brzy vypěstuje závislost. Hlavní hrdinka působí sebejistě a vyrovnaně. Ale nebylo tak tomu vždy. Její dětství a dospívání bylo poznamenáno řadou negativních zkušeností, vedoucích k sebedestruktivnímu chování. V momentě, kdy se ocitla na prahu života a smrti, vstoupil do jejího života On, důležitý muž, který jí pomohl pochopit, že to, co považovala doposud za prokletí, je v podstatě veliký dar. Retrospektivní dějová linie, prolínající se kapitolami přítomnosti ilustruje proměny hlavního hrdiny a zároveň postupně poodhaluje skutečnou identitu jeho partnerky. Prozrazuje příčiny jejího podivínství a důvody, které ji přinutily strávit významnou dobu cestováním po světě a studiem dávnými kulturami....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/391512/kdybych-te-nepotkal-K8D-391512.jpg 4.48
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Jonathan Livingston

martina0655
06. listopadu

Všem moc doporučuji, zajímavý děj od začátku až do konce!

Herolu
05. listopadu

Krom skvělého vztahoveho příběhu mě strašně bavilo a zajímalo to nahlédnutí do ženské duše a vůbec života ženy, zaujalo mě to, že žena je cyklicka, význam pentagramu, nahlédnutí do kouzel inckych žen a vůbec celá ta ženská magie... Dechberouci!

nikol8756

Už od začátku mě knížka napínala a čekala jsem na její rozuzlení. Osoba, která velmi ovlivňuje hlavní hrdinku - "On", není plně objasněná a to knize dodává tajemnosti. Samotná hlavní postava je záhadná a také velmi ženská.
Příběh mě bavil od začátku až do konce. Mimo zaujetí jsem se u několika pasáží i zasmála :) Doporučuji

venda1113

souhlasím s tím že kniha je zajímavá,napínavá, a tajemná to jí asi vystihuje nejlépe moc mě bavila a nečtu jí naposledy!

Lulena

Konečně jsem ji sehnala a četla skoro celou noc, protože jsem se nemohla odtrhnout. Napínavé, zajímavé, tajemné, velmi ženské... Prostě skvělý příběh, skvele napsaný. Má oblíbená autorka nezklamala! Kniha od knihy je lepší a lepší!

romantika

Viktorie Besó