Kdo nehřeší, nežije

Kdo nehřeší, nežije https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110702/bmid_kdo-nehresi-nezije-C67-110702.jpg 4 81 24

Po velmi úspěšných knihách Důchodkyně nestřílejte, V padesáti na začátku a Z lodiček do holin se autorka tentokrát zamýšlí nad rodiči, kteří jsou mnohdy skálopevně přesvědčeni, že jejich právě narozený potomek je to nejkrásnější a nejinteligentnější dítě na světě a dosáhne hvězdných cílů. Přitom však pozapomenou vzít v úvahu fakt, že konečné slovo má vždycky sudička PŘÍRODA. Ta totiž dokáže na rozdíl od původních představ rodičů namíchat malému človíčkovi netušené povahové rysy, s nimiž nic nezmůže žádný způsob výchovy. Takovým samorostem, konvencemi nezatíženým, je hlavní postava knížky Kdo nehřeší, nežije. Autorka má v úmyslu své čtenáře hlavně pobavit, ale daří se jí i ubezpečit bezradné rodiče, že jejich problémový potomek nemusí ani zdaleka patřit mezi ty nezvladatelné.... celý text

orinka3
08.07.2014 5 z 5

Paní Mlynářová mi začíná být velmi sympatická:) Narozena do dobrých poměrů a do dobré rodiny z vyšších kruhů, atraktivní, zabezpečená, modelka...mohla se z ní stát náramná fouňa. A ono ne!! Je to moje krevní skupina, "ranařka". Vtipná a svěží knížka, která nenudí ani v jedné kapitole. Navíc jsem se dověděla, že paní podstoupila tu samou tortutu na urologii co já - a taky bez umrtvení. Už za to, jak ji popsala, si zaslouží plný počet hvězdiček. V knihovně budu její knížky vyhledávat systematicky. Doporučuju!!

mariva
16.02.2014 5 z 5

Potřebovala jsem malou knížečku na jeden večer a protože jsem se už kdysi nad jednou její knížkou dobře pobavila, sáhla jsem po další její knize.Nezklamala, pobavila, i když nebyla tolik humorná, jak jsem čekala. Odpočinkové čtení na necelé dvě hodinky ale svůj účel splnilo a já se chystám ještě i na další její knihy.

kika 13
10.03.2013 4 z 5

Na mě moc rychlé sexuální měněná partnerů,ale jinak se to četlo dobře.

jasmína
23.02.2012 5 z 5

Je to vlastně životopis této paní, ale tak barvitě a zajímavě napsaný, že jsem ráda, že mě to neodradilo. A spíš naopak moc zaujalo, a chtěla bych napsat něco z knihy, čím by se každá ženská, dívka měla řídit, a to DESATERO NIKDY, které autorka sepsala na základě vlastních zkušeností. NIKDY

- nic neber vážně ( nebo se dostaneš mezi klientelu psychiatrů )
- si nemysli, že chlapa změníš ( v době zamilovanosti poskytuje maximum, pak křivka grafu prudce klesá )
-muži neříkej všechno ( jednou to použije proti Tobě )
-nedopusť, aby na Tobě páchal násilí ( časem by si troufal víc a víc )
-nedávej najevo oddanost ( muže-dobyvatele drží v pohotovosti nejistota)
-nebuď na muži závislá ani finančně ani citově ( vyčte Ti to )
-nepřiznávej výši svých příjmů ( když budeš mít málo, bude Tě považovat za neschopnou, pokud budeš mít víc, bude mít mindráky)
-nechoď před mužem neupravená(vedle svůdné ženy oželí raději snídani, než by pojedl z talíře,který mu předloží natáčkový postrach)
-muže neponižuj ( i když si myslíš své, jen obdivem ho dostaneš,kam chceš)
-nesmí být manžel a děti jediným smyslem tvého života ( měj zájmy, na které si vymez čas,věnuj se jim a rozvíjej je)

Tím mě dostala, pro mě je to absolutní pravda, jinak bych to sem celé neopisovala :)