Kdo hledá, najde

Kdo hledá, najde https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383032/mid_kdo-hleda-najde-0bI-383032.png 5 25 6

Jednoho zimního rána se Červený medvídek rozhodne, že nechce navždy zůstat odloženým plyšákem na půdě plné harampádí. Opustí pohodlnou, ale nudnou jistotu a vydá se na dobrodružnou cestu. Tak začíná příběh o putování zasněženým městem, při němž medvídek zažije mnoho nečekaného a získá nové přátele. Stále ho však trápí otázka: Mají ještě dnešní děti rády plyšové medvídky? Najde někoho, komu by mohl být užitečný? Autorská kniha výtvarnice a režisérky Lucie Sunkové je bohatě ilustrovaná poetickými dokreslovanými fotografiemi. Ty spoluutvářejí atmosféru příběhu a objevují krásu prostých věcí, jež nás obklopují, a přesto často zůstávají nepovšimnuté. Kniha je určena dětem i dospělým, kteří se do svého dětství rádi vracejí.... celý text

Nela2
11.12.2022 5 z 5

Knížku jsem objevila náhodou - při výprodeji knih v knihovně. Četli jsme ji s dětmi v předvánočním čase a musím říct, že se líbila i mě, obzvlášť ten dojemný konec.

GaleW
25.04.2022 5 z 5

Krásná knížka, příběh jsem při cestách předčítala celé rodině a všechny zaujal a nemohli se dočkat, jak to bude dál. Náhodou jsme tuhle knížečku objevily s dcerami v knihovně a za nás super úlovek.

Pert
29.01.2022 5 z 5

Nádherná knížka s krásnými obrázky.

huhuhu
16.12.2021 5 z 5

Krásná knížka, která se navíc skvěle hodí k předvánoční atmosféře. Četly jsme s 9letou dcerou a milý a laskavý příběh se líbil nám oběma. Doporučuji!

Hanina61
18.11.2021 5 z 5

"Kniha je určena dětem i dospělým, kteří se do svého dětství rádi vracejí"... Což jsem přesně já, a taky sbírám ošuntělé staré medvídky, i když do šatiček s krajkami je neoblékám... takže když jsem ji uviděla na polici jedné vesnické knihovny, věděla jsem, že tam čeká na mě. Moc hezký, laskavý příběh... a kombinace fotografií, koláží a ilustrací je překrásná... doporučuju dětem i dospělákům... :-)

MartinaF
09.02.2019 4 z 5

Krásný příběh ideální k vánočnímu předčítání. Potěší jak malého, tak i velkého čtenáře. Příběh o kamarádství, pomoci i o životních hodnotách.

Lucie Sunková
česká, 1974
2015  88%Jak se máš, Eliško?
2019  93%Medvídek Vilda se nenudí
2014  82%Supermáma