Kdo chce víc

Kdo chce víc
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262984/bmid_kdo-chce-vic-0jx-262984.jpg 4 141 141

Lila dalekohledem pozoruje mladý pár. Přistihla oba při vášnivé hádce, ta skončí tím, že dívka proletí oknem a pádem se zabije. Lile dojde, že se stala svědkyní vraždy, a zavolá policii. Případ se zdá jasný – vrahem nemůže být nikdo jiný než přítel zabité. Jenže bratr podezřelého si to nemyslí a žádá Lilu o pomoc. On ani Lila netuší, do jak nebezpečné hry se zapletli.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Collector , 2014

georginaa
04.02.2016 5 z 5

Poutavý román se zápletkou, i když bych osobně přidala více akce. Ale je pravda, že si nás osud nasměruje tam kam chce. A máme dvě možnosti, buď se s tím sžít a nebo rozhodnout se jinak. Je to vše na lidech, jejich víře a šanci. Tak je to i v tomto románu.

Ivetaa
17.01.2016 4 z 5

Autorka nezklamala ani nenadchla. Zápletka zajímavá, nicméně zdlouhavě popisovaná. Mohlo být méně stran. Proto "jen" 4 hvězdičky.

biki
17.11.2015 3 z 5

Souhlasím se Sarance - kdyby kniha měla o 100 stránek méně, velmi by jí to prospělo. Někdy mi připadalo, že se N.R. nemůže rozhodnout, zda hlavní pozornost věnovat milostným a rodinným peripetiím obou hlavních párů ( i když samy o sobě nebyly nezajímavé), nebo krimizápletce.
Celkově je to ale příjemné počtení, pokud se člověk smíří s tím, že hlavní děj z výše uvedených důvodů často ztrácí spád.

Sarance
17.11.2015 3 z 5

Knihy Robertsové mám ráda, ale s touhle jsem měla trosku problém. Zápletka zajimavá, ale kniha se strašně vlekla, díky tomu jsem měla problém ji přečíst.

Nora Roberts
americká, 1950