Karneval trpaslíků

Karneval trpaslíků https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206786/bmid_karneval-trpasliku-206786.jpg 4 30 3

Románová parodie na předvolební kampaň. Do malého podhorského městečka, přijíždí volební manažer z Prahy, aby pomohl starostovi obhájit post na radnici. Získané informace o poměrech ve Smrčí, které pomalu vyplouvají napovrch, jsou tak skandální, že se jinak v ospalém městečku, začínají dít věci, které tu nikdo nepamatuje. Karneval trpaslíků je napínavá četba s notnou dávkou nevtíravého humoru. Kdo vyhraje a komu zůstanou oči pro pláč, kdo se bude smát a kdo bude skřípat zuby, to se čtenáři dozvědí až po volbách...... celý text

davidurban1973
05.02.2022 3 z 5

Taková rádoby veselá předvolební taškařice z vesnického prostředí, vyprávěná obyčejným člověkem z lidu.
Naprosto odlišné od jiné autorovy tvorby, jak tématem tak stylem vypraveni.

TajemnýSmrad
05.05.2020 5 z 5

Nejsem úplně odborník na tvorbu pana Frýborta, každopádně tahle knížka je ta nejlepší, co jsem od něj četl.
Zábavná, milá, s nadhledem a přesto upřímná. A protože si ji dávám do doporučených, tak varuji každého, kdo dá méně než čtyři hvězdy - pocítí tajemný smrad.

JancaMia
12.07.2018 5 z 5

O politice na malém městě.