Pronikavý smích

Pronikavý smích https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377376/bmid_pronikavy-smich-Yzd-377376.jpg 3 11 4

Případy kpt. Váchala série

Kapitán František Váchal opět zasahuje. Další napínavý český detektivní román, druhý příběh ze série Případy kapitána Váchala, se jmenuje Pronikavý smích. Přináší čtenářům neobvyklý příběh stážisty, který se snaží obstát v těžkém prostředí na kriminálním oddělení. Podaří se rozluštit záhadnou smrt mladé kolegyně? Odhalí detektivové bandu zlodějů? Čtěte román Pronikavý smích. Dozvíte se víc… Tváří obálky je modelka a herečka Nikol Nejedlíková. Předmluvu vytvořil herec Václav Postránecký.... celý text

Luigi1
04.05.2023 3 z 5

Pomalý rozjezd se nepodařilo napravit ani časem

Marcik7
07.01.2022 2 z 5

Nesedl mi způsob psaní autorky, text sestával často z holých vět, měla jsem dojem, že čtu telegram...neučesané, trochu vtipné, zkrátka nic moc.

Iki1
09.01.2021 2 z 5

Tohle je taková česká soft detektivka. Vrchní detektiv hodný, hlavní představitel hravý, plný humoru. Na druhou stranu postavy jsou zdařile vykreslené, divadelní prostředí je autorce velmi blízké. Takže, pokud si chceš před spaním oddechnout a nemáš po ruce zrovna jinou knihu, je tahle přesně pro tebe.

maličkán
03.11.2016 4 z 5

Tuto knihu jsem vyhrála a abych se přiznala, moc se mi do ní ani nechtělo. Ale nakonec jsem byla příjemně překvapená, docela dobrá detektivka se spoustou mrtvol, psaná s takovým humorným nadhledem. Po severských thrillerech krásná relaxační oddechovka.