Smrt talentovaného ševce

Smrt talentovaného ševce https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216544/mid_smrt-talentovaneho-sevce-216544.jpg 4 187 46

Kapitán Exner série

Charismatický kapitán Exner řeší další detektivní záhadu - tentokrát v době své dovolené. Jako místo zaslouženého odpočinku si vybral městečko jménem Opolná, kde v době jeho příjezdu došlo k vraždě místního obuvníka…

Modrina
21.05.2014 5 z 5

Kniha perfektní, ale s filmem mám problém.. Pan Kodet je (tedy bohužel byl) herec od boha, ale kapitán Exner prostě měl vypadat jinak..

Finskej
09.02.2014 5 z 5

K této knize lze říci jen jedno: zfilmováno. Kodet. JIŘÍ KODET, hergot! Bezchybně: http://www.csfd.cz/film/8128-smrt-talentovaneho-sevce/

honajz
20.07.2012 2 z 5

Možná díky zhlédnutému filmu jsem od knihy čekal víc (jak to tak bývá). Zdá se, že filmaři vytáhli esenci, kterou se ani Erbenovi samotnému nepodařilo v knize pořádně dotáhnout, a jako by knihu dotvořili. Každopádně toho floutka v podání Kodeta jsem měl problém v knize vidět, a vlastně díky tomu jsem si řekl, že si nějaké exnerovky přečtu.

brabofka
13.12.2011 5 z 5

první seznámení s Michalem. Nejdříve jsem viděla film, kde Jiří Kodet je prostě neodolatelný a pak se teprve dostala ke knížce, oboje bylo fantastické :-)

JaneTrestry
05.11.2011 5 z 5

úžasné, prostě senzační příběh, který mě hned nadchnul od začátku :) Kapitán Michal Exner se mi líbil hned od začátku a hodně jsem si ho oblíbila :) vrah byl mezi mémi třemi podezřelými, ale i tak jsem byla překvapena, jak na to Exner přišel :D:D:D

WEIL
16.08.2011

Motto knihy: "Vy jste nebyl špatný malíř, měl jste slušnou techniku, ale tu auru, to gró, to měl on. On začal později, a učil se rychleji a předběhl vás."