Kapitán Bombarďák a invázia neuveriteľne protivných kuchárok z vesmíru (a následný útok rovnako podlých jedálenských zombie bifľoš https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481851/bmid_kapitan-bombardak-a-invazia-neuveri-8lY-481851.jpg 4 14 14

Kapitán Bombarďák série

Protivné kuchárky z vesmíru? Zombie bifľoši? To vyzerá ako práca pre kapitána Bombarďáka! Porazil diabolského doktora Plienku! Zničil strašné hovoriace záchody! A teraz ho čaká boj jeho života! Dokážu kapitán Bombarďák a jeho spodky vydržať nátlak troch obrovských mimozemšťanov s chápadlami (a v prestrojení), ktorých misiou je zotročiť si celú našu planétu? Je načase zistiť to v tomto novom, ešte zarezanejšom mimozemskom dobrodružstve KAPITÁNA BOMBARĎÁKA! Najúžasnejší superhrdina všetkých čias je späť – aj so svojou zarezávacou supersilou! Jeho identita je TAKÁ utajená, že ani ON SÁM nevie, kto vlastne je!... celý text

Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Captain Underpants and the Invasion of the Incredibly Naughty Cafeteria Ladies from Outer Space (and the Subsequent Assault of the , 1999

Sitting-Bull
28.01.2024 4 z 5

Série má kolísavou kvalitu, první díl dosáhne v pohodě na 8 bodů z 10, druhý dosáhne na 9 bodů z deseti a třetí s odřenýma ušima tak na 6 bodů z 10. Tohle bylo za mě už dost šroubované, nicméně syn se dobře bavil i zde, což je u samostatného čtení v první třídě to nejdůležitější, takže tomu nakonec dávám celých 7 bodů z deseti.

hippiesak
12.12.2022 4 z 5

Po slabším druhém dílu přichází tento třetí opět mega cool díl, který si může podat ruku s dílem prvním. Super zábava, ALE ten název! Tak ten je hodně dobrej :-D a délka.... ;)

Liliana2006
19.01.2018 5 z 5

Tato kniha se mi velice líbila i když musím uznat že na můj vkus až mnoho ilustrací.