Provinilé radosti

Provinilé radosti https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114741/bmid_provinile-radosti-7Xr-114741.jpg 4 47 7

Kanál série

< 6. díl

V pěti erotických povídkách vystupuje pět hrdinek, z nichž čtyři jsou již čtenářkám série "Radosti" dobře známé. Dobrodružství, která prožijí s tajnou televizní sítí Channel, jsou však zbrusu nová a originální. Carla, Tiffany, Nina a J.P. už si s Channelem užily hodně - a chtějí ještě. Připojily se na tajnou interaktivní kabelovou síť, určenou výhradně ženám, z dobrého důvodu: umožňuje jim prožívat jejich nejdivočejší fantazie - žhavé hry, které se nesmějí promítnout do jejich každodenního života. a tentokrát se seznámí s řadou svůdných postav, které mohou potkávat pouze ve svých snech... Ženy se zaplétají s piráty, sultány, romantickými zvrhlíky a dokonce i filmovými hvězdami. A pak je tu Maureen Flynnová, pro kterou je Channel úplnou novinkou. Je to au pair z Irska, která si do svých fantazií vybere snědého keltského válečníka.... celý text

Literatura světová Povídky Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Guilty Pleasures , 2011

cukrovka
16.03.2019 3 z 5

Krátké erotické povídky kde vystupují postavy z minulých dílů. Bylo to hlavně o sexu, skoro žádný děj.

lapagerie
08.02.2019 1 z 5

nuda nuda... snad jen příběh, kdy hrdinka svého vybájeného milence "přesune" do reality, měla trošinku zajímavější konec.

moudivlacek
23.01.2019 3 z 5

Předešlé díly se mi líbily jako odpočinková četba, tohle je jen erotika, žádný pořádný děj.

renefer
25.08.2018 4 z 5

Jak už jsem psala dříve - chci Channel! Chci, chci a chci :-)

kvetuse3368
07.02.2016 5 z 5

Kniha jsem přečetla a jsem spokojena - pohádka pro dospělé ☺

Pokušení
18.11.2012 2 z 5

5 povídek, kdy každá je krátká, nemůžou nijak zvlášť dějově překvapit. Některé z nich mají zajímavý námět, jiné spíše nudí. Od této autorky jde spíše o průměrné dílo.

Juliette
24.04.2012 2 z 5

Pět povídek, které nejsou o ničem jiném než o sexu a u některých se, pravda, vše v lásku obrátí. Tedy spíše hrdinka si uvědomí, že její domácí štěstí je lepší než orgie na Kanálu.