Nenadálé radosti

Nenadálé radosti https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2586/nenadale-radosti-2586.jpg 4 55 55

Kanál série

Ashley Kimbroughová má vše, co si žena může přát. Nejenže je bohatá a úspěšná, ale vede i uspokojující sexuální život na Kanálu, tajné síti, která umožňuje ženám prožívat své nejdivočejší sny. Ale pokud si nenajde manžela, hrozí nebezpečí, že by mohla o toto vše přijít. Ale multimilionář Ryan Mulcahy vstoupí do Ashleyina života právě včas. Jeho tělo keltského válečníka a mužná tvář v ní budí nejrůznější fantazie. Ačkoli je jejich sňatek otázkou rozumu, začíná Ashley uvažovat, zda by nemohla to, co se na Kanálu naučila, vyzkoušet na svém důvěřivém manželovi...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Sudden Pleasure , 2007

Lofda
25.09.2019 4 z 5

Nereálná, ale opravdu čtivá pohádka pro velký holky. Někdy je třeba takový příběh, kdy jen vypnete mozek a říkáte si, jaké by to bylo, kdybyste v životě řešila jen takové "starosti" ;-) Myslím, že si od této autorky zase někdy něco přečtu, spraví náladu :-)

Hospodyňka
07.04.2019 4 z 5

Je to přesné ten typ příběhu, který Vás nazlobí, protože jste si vědomi jeho nereálnosti, ale na druhou stranu vlastně závidíte hlavním hrdinům. Jo, jo a ještě jednou jo, protože bych to chtěla zažít a nebojím se to přiznat. Současně se mi velice líbilo vykreslení vedlejších postav a opravdu velice oceňuji smysl pro detail obzvláště na talíři a interieru.

cukrovka
14.03.2019 4 z 5

Opět hodně erotický příběh.

Simi
04.01.2017 2 z 5

Ve svém žebříčku knih, které jsem od BS přečetla, tuto zařazuji na konec. Nebylo to ono. Příběh byl odpočinkově jednoduše milý, ale buď byl nepovedený překlad nebo se mi prostě víc líbí její příběhy z minulosti. Jakoby to nebyla ta samá autorka, která napsala román o Skye. Výrazy jsou často děsivé, situace mi připadají neodpovídající a přehnané. Hmm, ten Kanál byl zajímavý, ale nepřišla jsem na to, jak prakticky funguje.

moudivlacek
22.12.2016 4 z 5

Kdo nemám moc rád lechtivé příběhy, ať tuto autorku raději nečte.
Je to opětovně eroticky laděný příběh - přesto velice čtivý - prostě pohádka pro dospělé.

renefer
01.07.2016 4 z 5

Vždycky mi chvilku trvá, než si zvyknu na styl psaná této spisovatelky, ale její knihy ze současnosti mám raději než historické, kdy se vyžívá v detailních popisech úplně všeho.

hipela
11.07.2015 5 z 5

super spisovatelka

Jaruš0705
06.04.2015 5 z 5

Tato autorka je můj silný šálek čaje. :-)