Neandrtálka hledá člověka

Neandrtálka hledá člověka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397209/bmid_neandrtalka-hleda-cloveka-hPC-397209.jpg 4 217 58

O Janie Morrisové byste měli vědět tři věci: 1) Nedokáže vést rozhovor bez obrovského množství triviálních informací. Stává se jí to, zvláště když je nervózní. 2) Nic ji neznervózňuje víc než Quinn Sullivan. 3) Neumí plést. Janie Morrisová v jeden den ztratí přítele, byt a práci a už jen uvažuje, co hrozného pro ni osud ještě chystá. K jejímu zděšení je svědkem všech těchto událostí Quinn Sullivan – jinak známý jako sir McFešák – a pořád se před ní objevuje jako boty, po nichž toužíte, ale nemůžete si je dovolit. Pro Janie je překvapením, když jí Quinn – předmět její drobné, neškodné a jen maličko stalkerské posedlosti – udělá nabídku, kterou nemůže odmítnout.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Neanderthal Seeks Human , 2013

Jingle
25.01.2020 3 z 5

Tuctová oddechovka z kategorie červené knihovny, plná typických klišé (ona vysoká sexbomba, která si ale sebekriticky myslí, jak je nevzhledná, on bohatý model...). 3 hvězdy za to, že tam byly asi dvě nebo tři komické situace, a za to, že to hodnotím čistě v rámci žánru a ne všeobecně. Když si zvyknete na všudypřítomné "to se (ne)odrazilo v očích" a přežijete tam pár nelogičností, tak to sfouknete za pár hodin :))

Anie94
22.01.2020 5 z 5

Z této knížky jsem nadšená. Připomínala mi Bridget Jonesovou, či hrdinky z románů Alexandry Potter. Je to oddechovka, žádné vysoké čtení, ale i tak jsem z ní nadšená.

prcek19
20.12.2019 3 z 5

Podle hodnocení sem čekala skvělou knihu, ale musím říct, že sem se jí teda strašně protrápila..trvalo mi týden ji přečíst a to sem se do čtení ještě musela nutit, abych ji neměla moc dlouho rozečtenou..dokonce sem i uvažovala, že ji odložím a nedočtu, ale nemám ráda nedočtené knihy, tak sem to vydržela až do konce, ale za mě dost slabej průměr..nic mě v knize nenadchlo

veronika8042
20.11.2019 5 z 5

Tak tohle byla perfektní oddechovka! Ze začátku mi to přišlo, že je to podobné Bridget, ale pak to bylo o hodne lepší. Přesně takovou knihu jsem na dovolené přečíst potřebovala.
Až se bojím vrhnout do dalšího dílu, abych nebyla zklamaná.

Iliss
16.11.2019 5 z 5

Moc se mi to líbilo!Janie byla správně trhlá :-D

Rezie86
11.11.2019 4 z 5

Vtipné, odpočinkové čtení. Janie je dobře trhlá a neskutečně ukecaná. Stojí za přečtení. Doufám, že i druhý díl bude takhle vtipný.

astra3
02.11.2019 5 z 5

Tohle se dost povedlo. Prima oddechovka, vtipná. Skoro se bojím číst 2. díl, abych nebyla zklamaná.

nani_nka
28.09.2019 4 z 5

Čím viac som sa začítavala, a čím viac sa na scéne objavoval naozaj dokonalý hlavný hrdina Quinn, tým viac sa mi knižka páčila a tým menej mi prišla Janie čudná s tým svojim vyhŕknutím triviálnych informácií v stresovej situácii a docela veľké množstvo jej monológov. Za mňa dobrá, vtipná, oddychová romantika.

Arianne
31.08.2019 4 z 5

Celkem povedená romantika. Ačkoli mám poslední dobou u některých knih dojem, že čtu příspěvky do soutěže "Hledá se Bridget Jonesová 2.0". Vážně, to si dávají autorky za cíl, která vymyslí bláznivější a podivnější hrdinku? Ale Janie mi byla celkem sympatická, její výlevy informací mě bavili a když se chovala iracionálně nebo alespoň "ne kladně" dodával ji to na opravdovosti. Málokdy se mi stane, že je mi v romantické knize líto chlapa :-)
Akorát tedy ta kriminální linka byla celkem mimo, když už tam něco takového chtěla mít, určitě se dalo vymyslet něco sofistikovanějšího.
Nicméně pěkně odpočinkové čtení, takže spokojenost.

malazluta
13.08.2019 2 z 5

Od této knihy jsem čekala veselý odpočinkový příběh, ale bohužel mé očekávání zůstalo nenaplněno. Vtip jsem v ní hledala marně, zato nudy je v ní požehnaně - a jedna úsměvná kapitola na závěr knihy celý dojem z ní nespravila. Už dlouho jsem se při čtení tak nenudila a musím přiznat, že jsem tuto knížku dočetla jen silou vůle. Hlavní hrdinka, byť měla měla být roztomile divná, mi po většinu příběhu přišla spíš jako labilní asociál. Upřímně jsem ráda, že jsem si nejdřív přečetla první díl s tím, že si kdyžtak druhý koupím až potom. Na pokračování se zcela jistě nechystám.

Damonka12
10.08.2019 4 z 5

Úžasná romantická a vtipná kniha. Pokud máte romance rádi, tuhle si musíte přečíst.

LuciKo
09.08.2019 4 z 5

Janie je hodně zvláštní osoba, kterou si buď oblíbíte, nebo nad ní budete kroutit hlavou. Mně přišla celkem roztomilá a příběh se mi líbil. Jen snad na konci ta "detektivní zápletka" se mi zdála až moc.

lusitta05
27.07.2019 3 z 5

Janie tak trochu trafená, ale celkom milá hrdinka príbehu, ktorý mi ale nepripadal až taký zábavný,niekedy ma príbeh neskutočne nudil. Keby mal o 80 strán menej, nič by sa nestalo. Zasmiala som sa až na konci, kedy dievčatá spacifikovali útočníkov podpätkom v rozkroku, či zapichnutými ihlicami. Neviem či si vôbec zo zvedavosti prečítam druhý diel.

kolacky
27.07.2019 4 z 5

Nečekaně vtipné!

havrmoni
13.07.2019 5 z 5

Já začnu od konce tedy před epilogem. Řvala jsem smíchy až mi tekly slzy při nejvážnější a nejnebezpečnější scéně z celého příběhu. Představa toho co se v té situaci dělo a toho jak jednaly holky z pletacího klubu, mě dostala. Nádherná ukázka přátelství a reakce na nebezpečí. A teď od začátku. Miluju Gilmorovky, takže přebíhání od tématu k tématu a zdánlivě nesouvislé plácaní mi nebylo cizí. Naopak tady celkem poučné. Vzhledem k výchově či spíš nevýchově Janie a absence citů v rodině se ,, divné" chování dalo víceméně čekat. Každý génius je v podstatě tak trochu blázen a mimo realitu. Někdy jsem si říkala, že je až dětsky naivní a nevědomá si zřejmých věcí. Quinn byl tak trochu pan tajemný a hlavně dost trpělivý. Milovat a žít s někým jako je Janie, to chce velkou dávku trpělivosti a tolerance. Tady bych skončila s příběhem. Samosřejmě si přečtu druhý díl, ale předem vím, že di toho půjdu bez jakéhokoliv očekávání, jen ze zvědavosti. Natahování příběhu jako je tento bývá spíše na škodu. Ještě si neodpustím poznámku tedy spíš dvě. Za prvé, tato autorka napsala do r.2017 14 románů, jsem zvědavá kolik a kdy výjdou v čj. Za druhé, je to už asi třetí kniha ( co jsem teď četla) bez sexual. scén a přitom je erotikou a city nabitý a hezky čtivý. Takže to jde a ne že se na to vrhnou hned na třetí straně, páč to je in.

Kekik
11.07.2019 5 z 5

Tak tohle je BOMBA.
Humorná, opravdu velmi humorná Janie vypráví příběh, jak se poznala se sirem McFešákem. Vyprávění je vtipné, romantické, s pořádnou dávkou erotického jiskření. Ale pozor- není to o sexu od první kapitoly. Přesto je to fakt nabité erotikou. A to se mi moc líbilo. Nenudila jsem se ani vteřinu. Naopak jsem trpěla každou vteřinu, kdy jsem nemohla číst.
Janie a její přirovnání, její říkání triviálních informací, jsem četla s velkou chutí. Občas jsem trošku kroutila hlavou nad tím, co jí mělo dojít hned, ale taková je právě Janie. Tu si zamilujete snadno.
Doufám, že autorčiny knihy se u nás budou vydávat. Už jich má na kontě pěknou řádku, tak šup, Baronete, dej se do práce.
DOPORUČUJI !!!

alzbeta4340
09.06.2019 5 z 5

Název nepovažuji za lákavý, a tentokrát to ani není záležitost českého překladu. Takže mě samotný obsah knihy příjemně překvapil. Jedná se o čtivou a zábavnou romanci. Hlavně začátek, než se ti dva dají dohromady, se mi zdál doopravdy roztomilý.

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Ze začátku jsem tomu moc nedávala, ale s další a další stránkou bylo obtížnější se od knihy odtrhnout.
Janie je fakt střeštěná až hrůza, a jediný, nad čím jsem u ní kroutila hlavou byla její hloupost nad fakt jasnýma věcma. Viz Quinn a její šéf šéfů. Tohle autorka moc nedomyslela se mi zdá.

Ale jinak to bylo vtipné a příjemné počtení. Určitě bych se ke knize vrátila někdy zase zpátky.

Škoda, že některým věcem autorka nedala víc prostoru.

Moc se těším na další díl :)

anishta
22.05.2019 4 z 5

Janie je Sheldon Cooper v sukni a je to přesně ten typ hrdinky, co mě baví. :-D To jak reaguje na běžné situace, bože, to mě hrozně bavilo.
Jediné co mě na ní štvalo, tak to, že nepostřehla něco tak očividného a předvídatelného o Quinnovi. Pár dalších předvídatelných momentů, třeba o sestře, bych mohla taky vytknout.
Celou dobu jsem nějak nechápala ten jejich spolek pletaček, proč se série jmenuje po nich? Ale finální "battle" scéna byla dokonalá. :-D:-D:-D
Na další díl jsem zvědavá.

Misspullinn
20.05.2019 5 z 5

Krásná knížka, místy jsem se neskutečně nasmála :) super oddechovka.

láska pro ženy bohatství zločinecké bandy romance

Penny Reid
americká
2019  81%Neandrtálka hledá člověka
2019  80%Neandrtálka našla člověka

Kniha Neandrtálka hledá člověka je v