Kája nechce spát

Kája nechce spát https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502067/bmid_kaja-nechce-spat-Evf-502067.jpg 3 3 1

Kája nechce spát. Chcete vědět proč? Bojí se něčeho? Dokáže nakonec klidně usnout? Pokud se svým dítětem ve věku 2–6 let zažíváte něco podobného, můžete vyzkoušet některé z nápadů uvnitř knížky. Autorkou je odbornice v oboru dětské psychologie. Věnováno všem rodičům, kteří láskyplně bdí nad spánkem svých dětí.

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Lingea

Dani no quiere dormir. Cuento para entender y promover el sueño en la infancia , 2019

muchomurka
03.10.2022 3 z 5

Zajímavě zpracovaná knížka s tématem, které je důležité. Jen nějak nevím, co si o knížce myslet. Působí na mě, že záměr a myšlenka dobré, ale zpracování mi nesedlo. Bylo mi Káji hrozně líto. Líto, že musí usnínat sama, i když je to pro ni těžké, líto, že ji rodiče nechápou a nevyslechnou. Ještě, že Bambulka to má jinak a bylo vidět, že je jí taky Káji líto a nechápe, proč nemůže být s rodiči a musí být sama, potmě, když se bojí...
A dovětek pro rodiče je fajn, ale obsahově nedostatečný. Jako první krok na cestě za poznáním však dobré.

Autorovy knížky

Rosa Jové