Kačka a Matěj - hledej v obrázcích

Kačka a Matěj - hledej v obrázcích https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446598/bmid_kacka-a-matej-hledej-v-obrazcich-MEM-446598.jpg 4 9 5

Kačka a Matěj bydlí vedle sebe v ulici Na schovávané v nejhezčí čtvrti ve městě a mají pořád co objevovat, doma i venku. V knížce Kačka a Matěj - hledej v obrázcích, určené zejména nejmenším čtenářům, děti najdou na každé dvojstraně základní seznam věcí, které mohou v obrázku hledat, ale kouzelné detailní ilustrace toho k objevování a počítání nabízejí mnohem víc.... celý text

JuliSimeckova
02.02.2024 4 z 5

bylo to lehké, jinak dobré

Pokorna_Praha
14.06.2021 3 z 5

obrázky jsou krásné, ale chtěla bych zdůraznit, že to není kniha ke čtení, text tam skoro není. Je to kniha na prohlizeni. Cekala jsem neco jineho

Runkyna
30.09.2020 4 z 5

Rozházené bonbóny dcerce nedaly spát :-D A kamaráda tak blízko pokojíku, že by se daly posílat dopisy je snem snad každého dítěte. Úspěch (dcera 3 roky).

Varjohukka
29.08.2020 5 z 5

Skvělá hledací kniha pro děti, dcerka (3) je nadšená a "čteme" pořád dokola a vymýšlíme si nové předměty na hledání.

Selket
12.08.2020 4 z 5

Milé ilustrace, spousty malých detailů, které děti baví hledat. Kniha má i jakýs takýs příběh, ovšem spíš jde hlavně o to hledání. Doufám, že vyjde i nějaká další.

Eefje Kuijl
nizozemská