Kačka a Matěj na cestách

Kačka a Matěj na cestách https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474112/bmid_kacka-a-matej-na-cestach-SVW-474112.jpg 5 4 2

Kačka a Matěj sní v parku o tom, jaká dobrodružství by chtěli zažít. Malý čtenář tak spolu s nimi objevuje Divoký západ, neznámou planetu s mimozemšťany, ale zažívá i letní či zimní radovánky a podívá se na farmu nebo na safari. Na každé stránce je několik úkolů, při kterých si děti procvičí postřeh a základní počty.

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Rebo

Op reis met Stijn & Kato

Gigy
08.11.2023

Kniha je doporučená od dvou let, ale domnívám se, že tohle věkové určení moc šťastné není. Knížka jako taková je hezká, ale obrázky jsou málo zřetelné a výrazné a tím pádem ne příliš atraktivní pro danou věkovou skupinu. Nemluvě o tom, že v takových obrázcích je těžké něco hledat, počítání od dvou let nekomentuju.

Selket
10.07.2021 4 z 5

Ačkoliv je kniha doporučena pro děti od dvou let, i menší děti z ní budou nadšené. Spousty věcí k hledání, oproti první knize s Kačkou a Matějem má tenhle "díl" trochu klasičtější formát, kdy jsou věci určené k hledání a počítání vyznačené po stranách, je ale možné hledat i podle vlastního vzorce. Trochu mi chyběly takové ty bonusové úkoly, které zadával až někdo nebo něco na obrázku.

Eefje Kuijl
nizozemská