Jsi prostě borec: Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít

Jsi prostě borec: Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403858/bmid_jsi-proste-borec-prestante-pochybov-PSf-403858.jpg 4 85 27

Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Skvělá motivační knížka pro každého, kdo zoufale touží po lepším životě, ale nechce se zruinovat jeho hledáním.Přes sto týdnů už se drží na žebříčku bestsellerů NYT! Až tuto knížku dočtete, dokážete: - změnit svoje zvyky, které vám brání získat, co chcete, - vytvořit si život, z jakého budete v sedmém nebi – a to HNED, - vydělat si už konečně pořádné peníze – tolik prachů, kolik jste ještě v životě neviděli. Vezměte si na pomoc Sílu a konečně udělejte pořádnou díru do světa!... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: ekniha , Pragma

You Are a Badass: How to Stop Doubting Your Greatness and Start Living an Awesome Life , 2013

Bella1
12.11.2018 5 z 5

Nejen, že jsem si prima početla, nad mnoha věcmi se zamyslela, ale současně jsem se i ohromně pobavila . Je jasné, že cílovou skupinou téhle knihy nebudou žádní zaprdění morousové, kteří berou sebe i svět okolo příliš vážně, ze všeho se hroutí a nedovedou si udržet nadhled, ale pokud ve vás je aspoň trochu smyslu pro humor a hravosti, tak kniha je pro vás ideální. Dovolme si mít v životě některé věci (je jasné, že to nejde u všeho) u pr...ele. Náramně nám to usnadní a ulehčí život.

Dresia
21.10.2018 5 z 5

Výborná motivační kniha, určitě se k ní budu vracet.

Nikol117
07.10.2018 4 z 5

Pěkná, motivační kniha, která mi v pár věcech dost otevřela oči.

roso.mak
17.09.2018 1 z 5

Ok, tak tohle byla kniha opravdu na houby. Stačí přečíst úvod a názvy kapitol a znáte vše, co jste potřebovali vědět.

mariva
04.09.2018 5 z 5

Úžasná motivující kniha. Přečetla jsem už spoustu různých motivačních knih, ale tahle mi připadá jedna z nejlepších. Psaná velmi čtivým stylem, nechybí humor, vše je jednoduše srozumitelné a s každým dalším řádkem získává čtenář pocit, že to všechno dokáže. Chtělo by do ní nahlédnout vždycky, když se člověk necítí dobře, když věci nejdou tak, jak by chtěl. Z celé knihy čiší optimismus a skutečná radost ze života.

HDosoudilová
29.08.2018 4 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou a byť je toto téma dost populární, velmi mile mě překvapila. Je totiž psaná zábavně a je plná inspirace.

Aniday
24.05.2018 5 z 5

tak tohle je naprosto absolutní pecka! takhle inspirativní, vtipnou, milou, upřímnou, no prostě boží knihu jsem ještě nečetla! autorka mi neotevřela jen oči, ale i mysl, srdce, rozum a vlastně celý vesmír 8) děkuji!