Jsem blbá, trapná a nesportovní! Prostě jenom ženská!

Fejetony plné ironie, humoru a ojedinělé schopnosti sebekritiky – u žen opravdu velmi, velmi vzácné.

https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62621/jsem-blba-trapna-a-nesportovni-proste-jenom-zenska-62621.jpg 4.156

Kniha Jsem blbá, trapná a nesportovní! Prostě jenom ženská!

Booky84

Pohodové a úsměvné fejetony ze života.

Jirinamac

Potřebovala jsem něco na zkrácení čekání u doktora a zvolila jsem správně. Krátké fejetony ze života a při představě dané situace jsem se musela smát. Knížka fakt pobaví. :-)

xena2711

Humorné i kritické fejetony ze života. Myslím, že každá se tam někde najdeme:-)

vikyna9

Nečekala jsem od knihy moc. Ale bavila mě a to hodně. Ne jednou jsem si v situacích představovala sama sebe. Fajn úsměvná oddychovka.

Monya.grch
04.06.2020

Kniha je naprosto dokonalá! Nad některými příběhy a přirovnáními jsem se dost pobavila. Chvílemi jsem se v autorce úplně viděla a myslím, že každá blbá, trapná a nesportovní žena v některých situacích uvidí i sebe. Doporučuji nečíst v autobuse, protože se na Vás pak lidi koukají jako na blázna, když se celou cestu smějete pod fousy :-D

happy-smile
06.05.2020

Knihu jsem letos zařadila do čtenářské výzvy, protože její obálka se mi opravdu nelíbí. :D Jednotlivé příběhy nebyly špatné. Sem tam jsem se docela pobavila. Už jsem ale podobných knih četla celou řadu a tato mi přijde spíše jako průměr. Tím vás od ní ale rozhodně neodrazuji. Kniha je krátká a pobaví.

Mishi
26.03.2020

Já na tenhle typ knížek moc nejsem, ale tohle bylo celkem fajn. Žádné záchvaty smíchu se nekonaly, ale pár ironických postřehů mě zaujalo.

Prateri
18.01.2020

Kniha fejetonů mě zaujala názvem. Také si tak připadám. Kromě toho, že jsem ženská, tak sport a já se úspěšně míjíme, trapná si připadám, ani mi to nemusí nikdo říkat. A co tam ještě je? Jo, tak to taky :)). Moc pěkné fejetonky s nadhledem, vtipem a ironií se mi líbily. Hlavně se nesmíme brát moc vážně a hned je život snadnější.