Johnny Depp

Johnny Depp https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87113/bmid_johnny-depp-Qjv-87113.jpg 4 28 5

Johnny Depp se narodil roku 1963 v Kentucky. V patnácti letech nechal školy, aby se stal rockovou hvězdou. Jako herec začínal v druhořadých hororech, teenagerských komediích a televizních sitcomech. Ve třiadvaceti letech ho Oliver Stone obsadil do legendární Čety. O čtyři roky později se spřátelil s Timem Burtonem. A hvězda filmového nebe začala strmě stoupat...... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Československý spisovatel

Johnny Depp: a biography , 2008

nicolettkaa
07.07.2021

První knížka, kterou jsem nedočetla do konce. Skončila jsem někde u 180. strany. Popis jednotlivých filmů, ve kterých Johnny hrál už mi přišel zbytečný, když už se rozebíraly během předchozích kapitol.

Tuto biografii hodnotím jako hodně slabou, nepovedenou, nudnou a také špatně přeloženou. Za mě jedno velké NE.

Uma
07.01.2021 2 z 5

Bylo to zprvu fajn, ale postupem času co jsem to četla to bylo nudnější a nudnější. Dvě hvězdičky dávám za snahu.

Lili
05.12.2020 1 z 5

Uf. Jeden z nejhorších nebo nejnezábavnějších životopisů, jaký jsem kdy četla. Neucelený příběh jednoho života se ještě ztrácí pod tisícem citací, takže jsem měla pocit, že sedím někde v čekárně a prohlížím hory paběrkových časopisů, který navíc svojí věrohodností, dost silně zavánějí.
Kniha je doslova přehuštěná nejrůznějšími odkazy a závěrečné fotografie dělají spíš ostudu. Při čtení Přílohy A a Přílohy B, už mi bylo vyloženě trapně. To mělo asi splnit plán počtu stran?
A aby toho nebylo málo, ani jeden Deppův výrok mi vlastně nebyl sympatický. V paměti si ho radši uchovám jako „nabroušeně“ vyplašeného Edwarda a Gilberta, kterého pořád něco žere.

Sarajana
13.05.2019 4 z 5

Bylo fajn si zpětně něco přečíst o Johnnym z minulosti a Pirátech z Karibiku, atd. Je to pěkná kniha.

Daryll.x
19.07.2016 2 z 5

Nijak mě tato kniha nenadchla, krom pravopisných chyb je hodně zaměřená na Piráty z Karibiku, což je trochu škoda.

herci

Autoři knihy