Johnny Depp

Johnny Depp https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47343/bmid_johnny-depp-Dcz-47343.jpg 4 41 12

Unikátní kniha o bouřlivákovi, rebelovi, ale i otci dvou dětí Johnny Deppovi. Z hvězdičky televizního seriálu a idola teeenagerů k herci nominovaného na Oskara. Tento muž plný rozporů boduje v anketách o nejvíc sexy muže planety, ale on sám je plachý a nesnáší pozornost médií. Tato kniha vás vezme na horskou dráhu, kterou život tohoto výjimečného herce a muže bezesporu byl a stále je.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , CooBoo

Johnny Depp: The Illustrated Biography , 2006

MamaKnihomolka
05.08.2020 5 z 5

Slaďouš Johnny!
Má první kniha o slavné osobnosti a nesáhla jsem vedle. Biografie obsahuje mnoho fotografií, takže se fanoušek rozhodně pokochá. Miluju jeho role zejména v Pirátech z Karibiku, Alence v říši divů a jako Sweeneyho Todda.
Rozhodně jsem se díky knize dozvěděla mnoho nových informací nejen o jeho přístupu k hereckým rolím, ale také o tom jaký je. Johnny je opravdu velmi složitá osobnost, ale přitom milující a velmi skromný což se mi líbí nejvíc. Samozřejmě, že rozhodně není žádný svatoušek, ale to nikdo. Obdivuji ho za to, že si vše vydobil sám. Ne každá cesta celebrity je vyšlapaná od rodičů. Během svého života si toho prožil hodně a já mu držela palce aby dosáhl toho co je pro něj v životě nejdůležitější.

micaP
06.11.2019 4 z 5

Srdcovka, která v mé knihovně nemůže chybět. Hezky a čtivě napsaná biografie doplněná spoustou pěkných fotografií.

andrii24
12.05.2019

Dveřník. Pirát, cizinec. Charismatu plný ranec. Žádoucí má image přední strany, pohled hříšných čokoládových očí, cool temně ohnivý tep. Zadumaný, neprobádaný, desperát bytí. Nebeský pekelník. Žádný cukrátkový romantik.

haki34
14.10.2018 4 z 5

knížku mám pro kámošku - Johnnyho fanynku :) ale nedalo mi, abych ji taky nepřečetla, protože Johnyho znám jednaz z Kusturicových filmů a jednak jako báječného Jacka Sparrowa. Knížku ocení zejména fanoušci, jsou tam rozebrány jeho filmové role, proč je bral, jeho myšlenkové pochody, názory...jeho vztahy a na čem pohořeli...ale stejně - já osobně bych uvítaa více o dětství, školních letech, i o těch ženách... ale to by asi tu knihu musel napsat sám Johnny Depp . hezkých 80% ( 5* fakt s čistým svědomím dát nemohu... ale doufám, že kamarádka bude nadšená :)))

Ewik
07.04.2016 5 z 5

Velmi pěkně zpracovaná biografie mého oblíbeného herce. Knihu jsem si musela přečíst hned dvakrát, aby ve mně zůstalo co nejvíce informací. Johhny je vyjímečná, lehce tajemná, ale hlavně složitá osobnost. Ráda se ke knize zase brzy vrátím.

zuzana13
23.08.2015 5 z 5

Krásně napsané biografie.Doporučuji všem fanouškům.

Dragonacz
02.09.2014 5 z 5

Opravdu čtivě napsaná biografie. :)

Skylar Vincent
04.01.2014 4 z 5

Velice pěkné, krásné fotky. Pár nových detailů by tu bylo, ale má to malinkou chybu... Nikoho jiného, než fanoušky Johhnyho Deppa to zajímat nebude.

ttinecka
02.04.2013 4 z 5

Kniha se hezky četla, pěkné fotky (a nejen pouze ty "plakátové"), dobře popsaný jeho životní příběh.

Trysko.Mys
30.04.2012 5 z 5

Tak to je bomba!!! Nejlepší zpracování biografie jaké jsem kdy viděla - spousta fotek a text kde je úplně všechno co byste od knihy tohoto tipu čekali:)

kakabus
27.07.2011 5 z 5

Knížku jsem dostala k vánocům a je úžasná!!!

Meii
02.04.2011 5 z 5

úžasná to kniha.. dozvěděla jsem se mnoho detailů a taky se kochala fotkami.. nemá to chybu

herci

Nick Johnstone