Johnny Depp

Unikátní kniha o bouřlivákovi, rebelovi, ale i otci dvou dětí Johnny Deppovi. Z hvězdičky televizního seriálu a idola teeenagerů k herci nominovaného na Oskara. Tento muž plný rozporů boduje v anketách o nejvíc sexy muže planety, ale on sám je plachý a nesnáší pozornost médií. Tato kniha vás vezme na horskou dráhu, kterou život tohoto výjimečného herce a muže bezesporu byl a stále je....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/47343/johny-depp-47343.jpg 4.533
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, CooBoo

Kniha Johnny Depp

andrii24

Dveřník. Pirát, cizinec. Charismatu plný ranec. Žádoucí má image přední strany, pohled hříšných čokoládových očí, cool temně ohnivý tep. Zadumaný, neprobádaný, desperát bytí. Nebeský pekelník. Žádný cukrátkový romantik.

haki34
14.10.2018

knížku mám pro kámošku - Johnnyho fanynku :) ale nedalo mi, abych ji taky nepřečetla, protože Johnyho znám jednaz z Kusturicových filmů a jednak jako báječného Jacka Sparrowa. Knížku ocení zejména fanoušci, jsou tam rozebrány jeho filmové role, proč je bral, jeho myšlenkové pochody, názory...jeho vztahy a na čem pohořeli...ale stejně - já osobně bych uvítaa více o dětství, školních letech, i o těch ženách... ale to by asi tu knihu musel napsat sám Johnny Depp . hezkých 80% ( 5* fakt s čistým svědomím dát nemohu... ale doufám, že kamarádka bude nadšená :)))

Ewik
07.04.2016

Velmi pěkně zpracovaná biografie mého oblíbeného herce. Knihu jsem si musela přečíst hned dvakrát, aby ve mně zůstalo co nejvíce informací. Johhny je vyjímečná, lehce tajemná, ale hlavně složitá osobnost. Ráda se ke knize zase brzy vrátím.

zuzana13
23.08.2015

Krásně napsané biografie.Doporučuji všem fanouškům.

Dragonacz
02.09.2014

Opravdu čtivě napsaná biografie. :)

Skylar Vincent
04.01.2014

Velice pěkné, krásné fotky. Pár nových detailů by tu bylo, ale má to malinkou chybu... Nikoho jiného, než fanoušky Johhnyho Deppa to zajímat nebude.

ttinecka
02.04.2013

Kniha se hezky četla, pěkné fotky (a nejen pouze ty "plakátové"), dobře popsaný jeho životní příběh.

Trysko.Mys
30.04.2012

Tak to je bomba!!! Nejlepší zpracování biografie jaké jsem kdy viděla - spousta fotek a text kde je úplně všechno co byste od knihy tohoto tipu čekali:)

Nick Johnstone

Nick Johnstone