Jistě, pane premiére 1

Pokračování dnes již klasického britského komediálního seriálu Jistě, pane ministře. Příběh je situován do prostředí vysoké politiky a byl již s velkým úspěchem uveden v řadě zemí, Českou republiku nevyjímaje. Kniha je plná vtipných zápletek a dialogů a určitě vás skvěle pobaví.

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25960/jiste-pane-premiere-25960.jpg 4.874

Jistě, pane premiére 1.

Literatura světová, Humor

Vydáno: , Aurora (Praha)

Yes Prime Minister 1, 1989

Kniha Jistě, pane premiére 1

YA-girl

Stejně jako u předchozích dílů: úsměvné, humorné, trefné, nadčasové, při čtení se člověk usmívá, pochechtává nebo aspoň pobaveně kroutí hlavou. Pohled do zákulisí politiky se mi taky ještě nepřejedl, takže pět hvězdiček :-).

Shashlick
18.03.2019

Sice byl v několika případech opět nešťastně vyřešený překlad místních názvů, ale pořád je to klasa.

Space.Junkienka
12.11.2018

Ono je asi jedno, který díl si člověk přečte. Vždycky se u toho dobře pobaví....Je to zajímavé, jedinečné, vtipné a prostě své.

Hanka_Bohmova
15.09.2017

Sir Humphrey se neomrzí, už řadu let mi zpříjemňuje chvíle při žehličce. Zatímco seriál bych bez zaváhání ocenila pěti i více hvězdami, v knižní podobě tomu trošku chybí drajv, takže - ano, bude to odvážné rozhodnutí - pouze čtyři.

moore.allonsy
17.04.2017

Aneb jak to chodí v politice. Knížka nám umožňuje zasmát se všem politickým přehmatům, všem zlotřilcům, kteří si hrabou akorát pro sebe, a podívat se na to z trochu jiného úhlu. Moc jsem si oblíbila Jima, který s Humphreym zatočí a pěkně si ho poddá.
Reálné, chytré, úsměvné.

Jaruš7
04.06.2016

Opět mimořádně jedinečná superlativa. Pro mě klenot anglického humoru.

Futuramada
04.12.2015

Futuramada
Koupila jsem si knihu v mp3 se skvělým panem Brouskem st. a používala při sportování. Od té doby jsem za cvoka, protože se neudržím smíchy za pochodu...Výborně napsáno!

vitek.sk
23.09.2014

Z Jima se stává premiér a ze sira Humphreyho tajemník vlády a to ještě přidává na kvalitě, přestože jsem už nevěřil, že to ještě jde. O kvalitě tohoto počinu myslím svědčí i to, že lady Thatcher, která prý téměř neměla smysl pro humor tento seriál milovala. Naše trojice samozřejmě řeší vážnější problémy. Někteří si stěžují, že tím, že je seriál natolik reálný, tak řpestává být vtipný, ale podle mne je to právě naopak. Nejoblíbenější díly: Klíč, Vítězství demokracie, Biskupské šachy. Opět nejvyšší hodnocení.