Jistě, pane ministře 2

Jistě, pane ministře 2

Ve druhé části knižní podoby vynikajícího televizního seriálu z prostředí vysoké politiky, který byl s velkým úspěchem uveden v řadě zemí a znají jej i čeští televizní diváci, sledujeme kariérní postup britského politika Jamese Hackera až k vytoužené funkci premiéra. Politické kuloáry jsou podány tak živě, až čtenáře překvapí, kolik podobných situací znají z české reality a jistě si vychutnají repliky plné klasického anglického humoru. zdroj: http://www.neoluxor.cz/...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25959/jiste-pane-ministre-25959.jpg 4.766

Jistě, pane ministře (2.)

Yes Minister 2 (1984)

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Aurora

Space.Junkienka

Tak jo, asi je na čase se podívat i na seriál, protože po prvním dílu, jsem si musela zakoupit i díl druhý....A z něj jsem stejně nadšená....Černý britský humor je prostě nepřekonatelný, i když jej nesmím poslouchat v noci, když nemůžu usnout - pak budím všechny okolo, jak se chechotám do polštáře :D

vitek.sk
23.09.2014

Moje oblíbená trojice znovu v plné parádě. Sir Humphrey perlí ještě víc než minule, Hacker přestává být aspoň trochu naivní a Bernard je opět strašlivý pedant. Objevují se také mé oblíbené vedlejší postavy sir Arnold, sir Francis a bankéř Desmond Glazebrook. Nejoblíbenější díly: Morální rozměr, Kazatel v lihu, Danajský dar, Kostlivec ve skříni. Opět jasně nejvyšší hodnocení.

Ládja
15.06.2014

Hm...jak to napsat. Škoda, že znám televizní seriál skoro nazpaměť, takže mi kniha toho zas tolik nepřinesla. Je dobře napsaná, jsou tam občas informace navíc než v seriálu, ale jinak je to jen přepsaný seriál, nic jiného. Ale i přes to, mám seriál i knihu rád.

Adria Orici
13.02.2014

Neuvěřitelně zábavné čtení , i když některé pasáže zná čtenář ze seriálu , ale to neubírá nápor na Vaši bránici . Po těch letech stále stejné aktuální kolečko , jako naše scéna :D