Ježíš uzdravuje tvé srdce

Ježíš uzdravuje tvé srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69107/jezis-uzdravuje-tve-srdce-cesta-od-smutku-k-radosti-69107.jpg 5 6 3

Podtitul: Cesta od smutku k radosti Setkání s Ježíšem od kořenů proměňuje život člověka a uzdravuje jej v jeho smutku a depresích. Autor se postupně zabývá lidskými vztahy – se sebou, s druhými, s Bohem –, našimi nemocemi, nenávistí, nedostatkem sebeúcty a pocity viny, strachem z Boha, perfekcionismem, závislostí na televizi a hmotných věcech, pověrami, egoismem, pýchou i problémy se sexualitou… Řešení nachází v Božím slově a v setkání s Ježíšem, který opravdu uzdravuje srdce a vede od smutku k radosti. ... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Paulínky

Gesù guarisce il tuo cuore , 2004

Peter74
11.06.2023 5 z 5

Prečítaním som pochopil jedno. Riadiť sa srdcom, a dávať lásku.

Jana512
04.11.2022 5 z 5

Autor v knize nabízí způsob, jak být v životě šťastným. Ne vlastnictvím, kariérou, nebo snadným životem. To nás nevede k uspokojení, ale touze mít stále víc, zvyšovat úspěchy, nebo se snažit užívat. On sám pomáhá mnoha lidem dostat se z depresí, když je tento způsob života nenaplňuje. A dàvá nám recept na smysluplný život, kde své problémy neřešíme jen my,ale máme oporu v Bohu. Tato cesta se osvědčila, jak je lidstvo staré. Jen je třeba se nebát.

martunka
20.02.2016 5 z 5

Prostě dobře napsána knížka o důležitých věcech.

Ježíš Kristus sebepoznání, sebepoznávání Bůh a člověk duchovní život odpuštění, odpouštění uzdravování sebepřijímání

Salvatore Tumino
chorvatská, 1959 - 2002
2011  93%Ježíš uzdravuje tvé srdce
2014  0%Odpustit otci i matce

Kniha Ježíš uzdravuje tvé srdce je v