Ještě jsme se nepotkali

Ještě jsme se nepotkali https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502671/bmid_jeste-jsme-se-nepotkali-y9i-502671.jpg 4 83 22

Co kdybyste si na letišti vyzvedli cizí kufr a pak se bezhlavě vydali hledat jeho majitele? Redaktorka lifestylového časopisu a beznadějná romantička Laura se vydává na služební cestu na Normanské ostrovy. Její výprava se však nezačíná zrovna nejlépe. Po trapném setkání s nejvíc sexy mužem, jakého kdy viděla, dorazí do hotelu a zjistí, že si na letišti vzala špatný kufr. Když ho otevře, má pocit, že člověk, kterému zavazadlo patří, musí být její spřízněná duše. Pokud se Laura něco při své práci naučila, pak to, že proti osudu se bojovat nedá. Takže teď už jen stačí tajemného cizince vyhledat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Just Haven't Met You Yet , 2021

nina3905
16.08.2022 4 z 5

Letné romantikuš čítanie, v ktorom nájdete všehochuť - v podobe lásky, humoru, rodinného tajomstva, pozoruhodných životných myšlienok - múdrostí. Kniha určite stojí za povšimnutie.

kristy.books
23.07.2022 4 z 5

Od autorky som minulý rok čítala jej prvotinu Takto o rok, čo bola príjemná oddychovka, takže som si nemohla nechať ujsť ani jej druhú knihu. Ešte som ťa nestretla sa niesla v podobnom duchu - nenáročný, vtipný, romantický príbeh, ktorý sa dobre čítal. Za seba môžem povedať, že sa mi tento príbeh páčil o trochu viac ako ten predchádzajúci.

Laura zbožňuje romantické príbehy, rada počúva, ako sa dvojice zoznámili. Najradšej má však príbeh lásky jej rodičov, raz by chcela aj ona niečo podobné zažiť. V láske sa jej zatiaľ veľmi nedarí, ešte nenašla toho pravého. Keď hrozí, že by mohla prísť o prácu redaktorky, rozhodne sa spísať príbehov o svojich rodičoch a navštíviť miesta, kde sa zoznámili. Článok priláka nových čitateľov a...možno sa konečne usmeje šťastie aj na ňu. Výlet na Normanské ostrovy zmení jej život viac, ako si predstavovala.

Laura bola priateľská, milá, dobrosrdečná, no trochu mi prekážala tá jej neustála honba za dokonalým vzťahom. Niekedy mala naozaj nereálne požiadavky na muža/vzťah. Kvôli tomu nevidela, čo mala rovno pod nosom... Zároveň mi jej bolo aj trochu ľúto, keďže všetko, čomu celý život verila sa zrazu rozpadlo ako domček z karát.

Podľa anotácie som očakávala trochu iný príbeh, no keď sa v príbehu objavila jedna konkrétna osoba vedela som, že príbeh sa nakoniec bude uberať iným smerom.

Mužský hrdina (ktorého meno neprezradím, aby som vám nepokazila zážitok z čítania) bol veľký sympaťák. Laure podal pomocnú ruku vždy, keď to potrebovala. Sám prežíval veľké trápenie, v osobnom i pracovnom živote.

Bol to jeden z príbehov, ktorý vás zahreje pri srdci i rozosmeje. Príjemnú atmosféru dopĺňalo i čarovné prostredie ostrova. Zároveň tu bolo mnoho pekných myšlienok o láske, rodine a celkovo o živote.

romány pro ženy

2021  81%Příští rok v tento den