Jen jeden rok

Jen jeden rok https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460515/bmid_jen-jeden-rok-1by-460515.jpg 4 457 88

Druhý ročník mého vysokoškolského studia nezačal zrovna šťastně. Hned první den jsem se chytla s jedním arogantním Angličanem – a věřte tomu, nebo ne, bylo to na pánských záchodcích (dámské byly mimo provoz a mně nezbylo nic jiného, než zamířit na pánské – ale nesuďte mě za to). Druhá rána přišla, když jsem navečer konečně dorazila domů a zjistila, že student, který u nás měl pronajatý pokoj, byl alergický na naši kočku. Takže si pokoj pronajal jiný student – a věřte tomu, nebo ne, byl to ten otrapa, s nímž jsem se pohádala! Tak začal můj příběh lásky a nenávisti s Calebem Yatesem. Ten chlapík, přesně věděl, jak mi zabrnkat na city. Hrál si se mnou jako kočka s myší. Občas jsem mu napsala mail plný rozhořčení a pohrdání… odpověděl mi vždycky ve stejném duchu. Byl tak otravný a protivný! Ale uměl být i vtipný a roztomilý… a tak vzrušující! Brzy mi přirostl k srdci a stal se mým nejlepším přítelem. Jen škoda, že se musel vrátit zpátky do Anglie. Od začátku jsem věděla, že se do něj nesmím zamilovat… z mnoha důvodů. Ale hlavně proto, že jsme před sebou měli jen jeden rok společného života.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Just One Year

Kukicka
26.03.2021 2 z 5

Nejdriv jsem dala hvezdicky 3, ale pak jsem si uvedonila, ze toto byla nejslabsi kniha od Pen a musela jsem snizit, protoze ty, co driv dostaly 3, byly lepsi. Takze 2,5. Byl to pribeh o tom, ze laska hory prenasi. Nic vic, ani nic min nedostanete. Na zacatku jsem se parkrat s chuti zasmala, ale celkove... Caleb se ze zacatku jevil jako velky optimista, takze pak jsem vubec nepochopila tu vsuvku s jeho problemy a lecebnou, to tam vubec nemelo byt a techto par vet mi nejak zkazilo o Calebovi cely dojem. Furt se tam zduraznovalo jak musi pomoct matce po navratu. Tak tim ji urcite tedy pomohl :-D

Ketfl
26.03.2021 3 z 5

Někdy si říkám, jestli to opravdu nefunguje tak, jak to bylo ukázáno v jednom díle Simpsonových. Že knihy píšou nějaké studentky nebo pisatelky, a pak na to akorát nalepí fotku nějakého "autora". Napadlo mě to, protože si nedovedu představit, že tuto knihu napsala Penelope. Jo, už jsem to psala i někde jinde, že ji preferuji spíše ve spojitosti s Vi Keeland, ale i sama je schopná vyplodit poměrně zajímavou knihu. Na tuto knihu jsem se těšila, protože mi přišla zajímavá anotace a čekala jsem, jakou zápletku si Penelope pro nás připraví. Nicméně abych se přiznala, spíš jsem se skoro po celou knihu modlila, abych to už dočetla. Kniha je opravdu oddychová, a i když řeší poměrně srdceryvné téma, musím se přiznat, že ve mě nějakou hlubokou odezvu nenechala. Spíš mi to přišlo strašně mdlé a nudné. Jediné pohnutí jsem cítila, když se ke konci knihy objevily ty dopisy. Ani ty postavy mě nějak extra nezaujaly. Sečteno podtrženo: Jedná se o poměrně milou a oddychovou knihu, ale rozhodně nějaké terno nečekejte.

LenRan
26.03.2021 3 z 5

Pro mne zklamání. Dokonce prvních pár kapitol, kde se mladá dáma chovala jako stará kráva jsem měla chuť to ani nedočíst. Jak se děvče trochu vzpamatovalo, tak už se to dalo, ale nechce se mi věřit, že to je kniha co vyšla vloni, to má autorka nějakou tvůrčí krizi asi, protože to mi teda k jejím ostatním knihám vůbec nesedí. S odřenýma ušima za 3*.

Evka3814
26.03.2021 5 z 5

Jelikož je to Wardka, tak jsem čekala něco jiného. Přesto to byla taková sladká odpočinková romance,na dlouhé otravné dny:)

mushka
25.03.2021 odpad!

Napsáno jak školačkou,děj naprostono o ničem... To jsem nečekela,protože knihy této autorky mám moc ráda.Jedna hvězda je moc.

MarKy95
25.03.2021 1 z 5

Nějak nemůžu uvěřit, že tuto knihu napsala Pen.

Petriii
24.03.2021 4 z 5

Těšila jsem se na další knihu od Ward a jsem ráda že nejsem zklamaná. I když poslední třetina byla slabší a slovo lůno mi trošku lezlo krkem :D, tak to bylo krásné čtení, romantické i smutné. S Vi rozhodně píše lepší knihy,ale i tak... Dobrý 3,5* :)

milst
24.03.2021 5 z 5

Příjemné čtení, skvělá oddychovka i slzička ukápla.