Jedu dál

Jedu dál https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370952/bmid_jedu-dal-bAE-370952.jpg 4 117 23

Proslulá oděvní výtvarnice je známá především svým haute couture pro manželky, sestry a dcery králů, emírů, šejchů a magnátů v zemích Perského zálivu. Její již druhá knihu přináší kromě vzpomínek na napínavou a dramatickou třicetiletou cestu z Českomoravské vrchoviny až na nejvyšší světovou úroveň módy také otevřenou výpověď o událostech při jejích návratech do vlasti a přibližuje nejnovější oblasti její tvorby.... celý text

Lothlorien
05.02.2013 4 z 5

Odhaduji, že tak 2/3knihy jsou totožné s předchozím dílem, až na konci byly nějaké nové informace. Ale jinak je to pěkná práce obdivuhodné ženy :)

wencatko18
08.01.2012 5 z 5

Blanka Matragi mě vždy fascinovala. Kniha je velmi zajímavá, její cesta k úspěchu je neuvěřitelná a věřím, že každého zaujme fotografická příloha jejích modelů a návrhů.

knihožrout
29.10.2011 5 z 5

Zajímavý životní příběh úspěšné ženy, která začala z ničeho, o tom, jak je těžké se nejen dostat nahoru, ale udržet se tam, že to má své oběti a ne vždy je na růžích ustláno, spíš naopak. Poslední část knihy je věnovaná zajímavému střetu s českým porevolučním prostředím až do žhavé současnosti. Plus fotografická příloha jejích úžasných modelů - s použitím parciálního laku! Rozhodně inspirativní četba.

autobiografické prvky módní návrháři

Blanka Matragi